توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بیمارستان بهار شاهرود تجهیز و راه‌اندازی می‌شود
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از اخذ مجوز قانونی برای راه‌اندازی بیمارستان بهار شاهرود خبر داد و گفت: به‌زودی این بیمارستان برای خدمت‌رسانی به مردم شهرستان شاهرود تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز از سمنان، سید عباس موسوی در نشست شورای اداری شاهرود که به میزبانی فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد با اشاره به برخی موانع در خصوص راه‌اندازی این بیمارستان اظهارداشت: مشکلات مربوط به اخذ مجوز قانونی برای راه‌اندازی این بیمارستان مرتفع شده و به‌زودی این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به تجهیزات بسیار پیشرفته در مراکز درمانی شهرستان شاهرود گفت: بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته پزشکی مانند دستگاه‌های تک «اف ام آر آی» در حال حاضر در مراکز درمانی شاهرود وجود دارد و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود از این لحاظ در کشور دارای رتبه ممتازی است.

موسوی با اشاره به برخی اقدامات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به شهروندان این شهرستان از افزایش فضای اورژانس شاهرود خبر داد و گفت: اورژانس شهرستان شاهرود ازلحاظ میزان مراجعه‌کننده نسبت به سایر اورژانس‌های کشور بسیار شلوغ است.

افتتاح مرکز آزمون پزشکی یکی از اقدامات مهم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به رتبه ممتاز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در کشور گفت: این دانشگاه درزمینهٔ های گوناگون دارای رتبه است و یکی از مهم‌ترین اقدامات این دانشگاه افتتاح مرکز آزمون پزشکی است.

موسوی با اشاره به دیگر دستاوردهای این دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ارزیابی و پایش دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب یک کشور رتبه نخست را کسب کرد.

وی با اشاره به برخی رایزنی‌ها برای اخذ مجوز برای برخی رشته‌ها در این دانشگاه گفت: برای 11 رشته تحصیلی علوم پزشکی در این دانشگاه مجوزهای لازم اخذشده است.
کد مطلب: 390498
 
 


پربازدیدترین