توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین سپاه استان بوشهر:
خبرنگاران برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن همسو شوند
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۵
جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: خبرنگاران در حوزه فکر و اندیشه دشمن باید دفاع جانانه انجام دهند و دراین راستا باید همسو شوند.
به گزارش عرش نیوز؛حمید خرم‌دل صبح امروز در نشست با نخبگان و فعالان رسانه استان بوشهر با اشاره به اینکه مسلمانان دغدغه و غیرت دینی ویژه‌ای دارند اظهار داشت: دشمنان اسلام از صدر اسلام تاکنون با روش‌های گوناگون با اسلام در ستیز بوده‌اند و اکنون هم این تهاجم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در تهاجم کنونی دشمن، رسانه‌ها در جبهه مقدم آن قرار دارند گفت: به تعبیر بزرگان دینی،  مقابله با تهاجم کنونی دشمن، جهاد فرهنگی و کبری است که رسانه‌ها در خط مقدم مقابله با این تهاجم قرار دارند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره اینکه خبرنگاران در عرصه دفاع نقش مهم و بی بدیلی دارند گفت: رسانه‌ها در عرصه مقابله با تهاجم هنوز نقش اثرگذار خود را انجام نداده‌اند که باید در این حوزه رسالت مهم دینی و ولایی خود را انجام دهند.

خرم‌دل با بیان اینکه خبرنگاران دارای ابزار و وسیله مهمی در عرصه‌های گوناگون دارند گفت:  احیا فرهنگی دینی و اشاعه آن در جامعه یکی از مهم‌ترین رسالت‌های  رسانه‌ها است که باید در این راستا بیشتر احساس مسئولیت کنند.

وی،ایجاد امنیت روحی و روانی، توجه به سیاست و فرهنگ جامعه را از جمله اهداف رسانه‌ها دانست و گفت: رسانه‌ها باید اهداف دشمن و استکبار در قالب برنامه‌های گوناگون با هنرمندی خاص برای آحاد جامعه تبیین کنند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید در حوزه فکر و اندیشه دشمن، دفاع و تهاجم جانانه انجام دهند گفت: خبرنگاران و رسانه‌ها پاسداران نظام اسلامی هستند و باید رسالت خود را در عرصه‌های گوناگون مقابله و تهاجم با همسو شدن به نحو احسن انجام دهند.

خرم‌دل، تفرقه و اختلاف را از مهم‌ترین آسیب‌های یک جامعه دانست و گفت: برای پیشگیری از تفرقه و اختلاف در جامعه رسانه‌ها باید با در راستای مقابله با اهداف دشمن در ایجاد اتحاد و وحدت جامعه قدم بردارند.

وی، تفرقه را سم مهلک جامعه دانست و گفت: دشمن از راه تفرقه و اختلاف به اهداف خود دست می‌یابد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 354498