توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
توهین به پیامبر(ص) با هدف ایجاد تفرقه و اسلام هراسی انجام شده است
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۷
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر رحمت با هدف گسترش اسلام هراسی و ایجاد تفرقه بین مسلمانان انجام شده است.

به گزارش عرش نیوز؛عبدالباسط آخوند نوریزاد اظهار داشت: هر چند استکبار جهانی با این کار و هتک حرمت از مقدسات سعی در آزرده خاطر کردن مسلمانان دارد و به دنبال تفرقه بین مسلمانان است اما بداند با این کار محبت پیامبراکرم (ص) و اهل بیت(ع) بیش از پیش در قلوب مسلمین تقویت می‌شود.

وی افزود: توهین به پیامبرعظیم الشان اسلام توهین به اعتقادات همه مسلمین است و مسئولان مرتبط باید با روزنامه‌های داخلی همراه با این اقدام، برخورد لازم را داشته باشند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس تصریح کرد: مسلمانان باید در برابر این مسائل تفرقه‌افکن هوشیار باشند و در مقابل اهانت‌های دشمنان اسلام به پیامبر اعظم(ص) عکس‌العمل نشان دهند.

آخوند نوریزاد افزود: نشر این مسائل در کشوری که ادعای حقوق بشر می‌کند نشان از دشمنی آشکار با اسلام و دروغ بودن همه ادعاهای آنها است.

وی اظهار داشت: دولت فرانسه نباید بگذارد این نشریه فعالیت کند چرا که شارلی ابدو به بیش از یک میلیارد و پانصدمیلیون مسلمان دنیا توهین کرده است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: توهین شارلی ابدو سبب شد قلوب مسلمین جریحه‌دار شود و ما مسلمانان هم حمله به نشریه شارلی ابدو و هم توهین این نشریه به پیامبر اسلام(ص) را محکوم می‌کنیم.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 357323