توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه بوشهر:
حرکت فدائیان اسلام جرقه نهضت اسلامی ایران را روشن کرد
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۵
امام جمعه بوشهر گفت: حرکت نواب صفوی و فدائیان اسلام که زیر نظر فقها و مراجع زمان بود، ضمن اینکه جرقه نهضت اسلامی ایران را روشن کرد منجر به پیروی انقلاب اسلامی ایران شد.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز  در نشست با خانواده شهید "سید عباس صفوی" از شهدای حزب فدائیان اسلام در بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فدائیان اسلام اظهار داشت: شهادت موهبتی است که خداوند به خوبان خود عطا می‌کند و بهترین و آسمانی‌ترین شکل ارتحال از دنیا به آخرت است.

وی با بیان اینکه  محاهدت و ایثار فرد مقدمه شهادت است تصریح کرد: شهادت یک هدیه الهی است و این هدیه یک مقدمه‌ای می‌خواهد و آن، ایثار و مجاهدت فرد است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا بیان اینکه شهید مهمان خداست، افزود: شهید، جان خود را به خدا می‌دهد اما تمامی عنایات و موهبت‌های الهی را برای خود به ارمغال می آرود و این عنایت خداوند است.

صفایی بوشهری  با بیان اینکه  شهدای نقش مهم و ویژه‌ای در تحقق حکمومت اسلامی دارند بیان کرد: آرمان آن شهید والامقام برای استقرار حکومت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و شهدا تحقق یافت.

وی با گرامی داشت یادو خاطره شهید نواب صفوی و همرزمانش ، بر ادامه راه آن شهید بزرگوار و دیگر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهدای فدائیان اسلام در دفاع از اسلام ایثارگرانه جان خود را تقدیم کردند گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان و ادامه حرکت در راه آنها یک ضرورت است.

صفایی بوشهری تاکید کرد: همه افراد باید توان خود را به کار ببرند تا آثار علما، شهدا و افراد اثرگذار در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی را زنده نگه‌دارند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 357620