توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل امور روستایی استانداری اردبیل:
خدمات مهندسی با ۶۰ درصد تخفیف به روستاییان اردبیل ارائه می‌شود
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۷
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت: با موافقت هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی، ارائه خدمات مهندسی به روستایان استان اردبیل با ۶۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، اکبر طوبی بعد از ظهر امروز در نشست تعاملی با نظام مهندسی اردبیل اظهار داشت: با توجه به ساخت و سازهای گسترده در مناطق روستایی به ویژه در قالب نوسازی و بهسازی واحدهای کم‌دوام و بی‌دوام باید این واحدها در حوزه ساخت و ساز مستحکم مورد توجه قرار گیرد تا در بروز حوادثی نظیر زلزله شاهد وارد آمدن خسارت هنگفت نباشیم.

وی از ارائه خدمات مهندسی با تخفیف ویژه به روستاییان استان اردبیل خبر داد و گفت: ما این تصمیم‌گیری را برای ابلاغ به روستانشینان در سراسر استان اردبیل انجام دادیم و از فرمانداری‌ها خواسته‌ایم تا در مناطق روستایی این امر عملیاتی شود.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هدف از این اقدام را حمایت از قشر تولیدکننده روستایی دانست و افزود: در کنار آن در بحث مقاوم سازی ساختمان‌ها در روستاها برنامه‌ریزی‌ها و حرکت‌های مناسبی را شاهد هستیم.

طوبی تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است تا قشر تولیدکننده و پرتوان در روستاها اعم از کشاورزان و دامداران با برخورداری از خدمات نظام اسلامی از امکانات رفاهی بیشتر بهره‌مند شده و با همت و انگیزه بیشتر در تولید محصولات زراعی و دامی تلاش کنند.

وی با دعوت از روستانشینان واجد شرایط برای استفاده از این فرصت پیش‌آمده بیان کرد: توسعه ساخت و سازهای مجاز و استاندارد در روستاها به عمران و آبادانی و ارتقای شاخص‌های رفاهی بیشتر کمک می‌کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار کرد: امیدواریم با این حرکت که بنیاد مسکن در بسترسازی بیشتر آن همت و تلاش می‌کند بتوانیم عمران و آبادانی روستاها را با فکر تخصصی و نظارت‌های کارآمد به انجام برسانیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 338621