توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کمیته استعدادیابی پرورش اندام در کرمانشاه راه‌‌اندازی می‌شود
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۷
نایب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه گفت: کمیته استعدادیابی ورزش پرورش اندام به منظور شناسایی افراد برتر در رشته‌های مختلف پرورش اندام به زودی در استان کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز: حسین شیروانی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از۴۰هزار ورزشکار سازمان‌یافته در رشته‌های مختلف پرورش اندام در این استان فعال هستند و با توجه به گرایش جوانان به این رشته پرهیجان طرح ارتقا سطح ورزش و شناسایی استعدادهای برتر در دستور کار هیئت پرورش اندام قرار دارد.

شیروانی با بیان اینکه مدیریت ناکارآمد از سوی برخی مدیران و روسای هیئت‌های ورزشی در رکود ورزش این استان تاثیر گذاشته است، بیان کرد: وجود قشر عظیمی از جامعه ورزشی در استان کرمانشاه لزوم توجه بیش از پیش مسئولان را نیاز دارد.

نایب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه گفت: در حال حاضر رشته‌های مچ‌اندازی، پاورلیفتینگ، پرس سینه با لوازم، پرس سینه بدون لوازم، پرورش اندام بادی کلاسیک، مردان آهنین و غیره از جمله رشته‌های پرطرفدار در میان جوانان کرمانشاهی است.

شیروانی تعداد باشگاه‌های پرورش اندام استان کرمانشاه را ۲۰۰ باشگاه عنوان و بیان کرد: پرورش اندام از جذابیت بالایی در میان جوانان و حتی ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی برخوردار است و به عنوان پایه ورزشی مطرح می‌شود.

وی از ساماندهی ورزشکاران پرورش اندام خبرداد و افزود: سازماندهی ورزشکاران کرمانشاهی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و همچنین بهره‌مندی از مربیان کارآزموده و حرفه‌ای در دستور کار هیئت پرورش اندام استان کرمانشاه قرار دارد.

نایب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه افزود: در صورت مساعدت مسئولان رقابت‌های بزرگ مردان آهنین اسفند ماه امسال به میزبانی شهرستان قصرشیرین برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 346028
 
 
 


پربازدیدترین