توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرقت از طلافروشی شهرستان خمین در دست پیگیری است
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۳
معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: جزئیات سرقت از طلا فروشی شهرستان خمین در دست پیگیری است و اخبار تکمیلی آن به زودی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.
به گزارش عرش نیوز؛سرهنگ ' احمد خسروی ' افزود: این سرقت عصر روز گذشته رخ داده و جزییات اعلام شده از آن در برخی رسانه ها با واقعیت همخوانی ندارد.

وی ادامه داد: میزان سرقت طلا، جنبه مسلحانه بودن و بررسی دقیق نحوه سرقت با توجه به دوربین های مداربسته به زودی توسط عوامل انتظامی جمع بندی و نتیجه آن نیز اعلام می شود.

خسروی از رسانه ها خواست تا زمان اتمام بررسی های پلیسی و جمع بندی کارشناسی نیروی انتظامی از هرگونه اظهار نظر غیر مستند خودداری کنند.

معاون اجتماعی و ارشاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در سرقت به کسی آسیب نرسیده و درگیری مسلحانه ای نیز رخ نداده است.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 356829
 
 


United States
۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۷:۳۰:۳۴
خیلی وقتا که این خبرها رو میخونم فکر میکنم خود ما مردم مقصریم. جواهری من هیچوقت مورد سرقت قرار نگرفته بود تا اینکه سه سال پیش یکی از جواهریهای هم جوار تو مسعودیه مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

همه گیج مونده بودیم که چه کنیم که یکی از طلا فروشهای بازار یک سیستم ضد سرقت مسلحانه را به ما معرفی کرد که خودش گذاشته بود و میگفت عالیه و دیگه هیچ سارقی نمیتونه مسلحانه از ویترین یا داخل مغازه سرقت کنه و حتی باعث میشه سارقین نتونن طلافروش را به گروگان بگیرن. حتی برامون توضیح داد که این شیشه های ضد گلوله و برچسبها همش الکیه و دزدا راحت خوردش میکنن و طلاهارو میبرن

من فردای اون روز سیستم ضد سرقت مسلحانه را نصب کردم و حدود 11 ماه بعد سارقین اومدن سراغم که هیچ کاری نتونستن بکنن و رفتن.

من فکر میکنم پلیس به جای مخفی کردن اخبار باید سعی کنه اگر محصولی هست که از سرقت پیبشگیری میکنه باید به همه اطلاع رسانی کنه چون وقتی به طلا فروشی من حمله شد و من به آگاهی رفتم تا سی دی را بهشون بدم و شکایت کنم ماموری که اونجا بود وقتی شنید چطوری نتونستن ویترینو سرقت کنن گفت آهان سیستم ضد سرقت مسلحانه فلان شرکتو گذاشتی؟ گفتم آره. گفت خوب کردی. اون تنها راه حله. حتی به من توصیه کرد قفل ضد سرقت گاوصندوقشونم بذارم و گفت سیستمهاشون واقعا عالیه.

من ازش پرسیدم پس چرا اطلاع رسانی نمیکنید یا از طریق اتحادیه به همه نمیگید که این سیستم ضد سرقت مسلحانه و قفل ضد سرقت گاوصندوقشون را بذارن؟ گفت چون پس فردا میگن پلیس با این شرکته گاوبندی کرده که جنساشو بفروشه کمیسیون بگیره. خندیدم از کوته فکری مردم خودمون که شتر را با بارش دارن میبرن اونوقت پلیس جرات نمیکنه یه سیستمی که میدونه از سرقت پیشگیری میکنه معرفی کنه (62739)