توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم قزوین در مجلس:
آموزش‌های کارآمد هلال احمر در قزوین ارائه شود
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۰
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با تبریک روز داوطلب گفت: پرچم هلال احمر ایران اسلامی امروزه در تمام دنیا شناخته شده است و برای تداوم این خدمت رسانی مطلوب نیازمند آموزش در این حوزه هستیم.
به گزارش عرش نیوز؛داود محمدی ظهر امروز در جمع داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین با اشاره به اینکه خدمت در هلال احمر خدمت به بشریت است، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از بزرگترین مجموعه‌هایی است که وابسته به داوطلبان و از میان خود مردم فعالیت می‌کند چرا که امروز چند برابر کادر سازمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران جامعه داوطلب در این حوزه فعالیت می‌کنند.

وی افزود:مدل فعالیت جمعیت هلا احمر یک مدل امدادی است از این رو در هر حادثه ای اعم از بلایای طبیعی و یا سوانح ما حضور گسترده و به موقع این عزیزان را شاهد هستیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی جلب مشارکت‌های مردمی را مهم‌ترین رمز موفقیت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در جمعیت هلال احمر به این سازمان شکل بخشیده است و تنها با وجود این داوطلبان است که امروز مردم این سازمان را با نام امداد رسان همیشه در صحنه می‌شناسند.

محمدی اظهار کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر به عنوان ناجیان بشر نیازمند آموزش‌های به روز و کارآمد هستند و جمعیت هلال احمر باید به این نکته توجه داشته باشد برای رسیدن به امداد رسانی مطلوب به آموزش صحیح نیازمند هستیم.

وی تاکید کرد: ظرفیت عظیم جمعیت داوطلب هلال احمر باید با علم روز آمیخته شود تا شاهد فعالیت‌های بیشتر و بهتر این جمعیت در استان باشیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339125