توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
قره شیخلو: دستگاه های اجرایی برای توسعه قرآنی هم افزایی داشته باشند
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۰
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور گفت: دستگاه های اجرایی باید برای توسعه قرآنی هم افزایی داشته و امکاناتشان را در کنار یکدیگر قرار دهند.
به گزارش عرش نیوز؛مهدی قره شیخلو شامگاه شنبه در همایش 10 هزار نفری یاوران ولایت در تبریز اظهار داشت: جمع حاضر نشان دهنده ظرفیت های بزرگ قرآنی در استان است که باید با استفاده از ظرفیت های بخش دولتی و خصوصی در فعال نگه داشتن این پتانسیل عظیم تلاش کنیم.

وی ادامه داد: در صورتی که تمامی دستگاه ها با یکدیگر هم افزایی داشته و امکاناتشان در کنار یکدیگر قرار گیرد می توانیم به توسعه برنامه های قرآنی در کشور امیدوار باشیم تا هرکجا که برنامه ای با نام قرآن اجرا می شود، با اقتدار برگزار شود.

قره شیخلو با بیان اینکه آنچه در حوزه های مختلف به آن نیاز داریم، همگی در سایه توسعه فرهنگ قرآن محقق می شود، گفت: اگر به دنبال اقتصاد سالم و توجه به بنیاد خانواده هستیم باید همگی آنها را در تمسک به قرآن جستجو کنیم.

وی ادامه داد: آنچه برای توسعه قرآن هزینه خواهیم کرد، همگی به عنوان نوعی سرمایه گذاری برای کشور محسوب می شود و در این زمینه باید حمایت های لازم برای آشنایی اقشار مختلف با قرآن شکل گیرد.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور افزود: ظرفیت بسیار خوبی در زمینه های قرانی در استان ها، شهرستان ها و روستاها وجود دارد که حمایت از آنها برکات عظیمی برای کشور خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت 10 هزار تشکل قرآنی در کشور گفت: مسئولان نظام حمایت ویزه ای از این تشکل ها داشته و بخش حاکمیتی و مردم دست در دست هم داده اند تا در توسعه قرآنی بکوشند.

قره شیخلو در پایان خاطر نشان کرد: این همایش بزرگ باید الگویی برای سایر استان ها باشد تا در برگزاری نشست های عظیم برای تکریم قرآنی کوشا باشند.منبع:مهر

کد مطلب: 309425