توصيه مطلب 
۲
 
Share/Save/Bookmark
"استراتژی رهبر معظم انقلاب در مذاکرات مورد توجه قرار گیرد"
حجت‌الاسلام سعیدی: نباید اجازه دهیم آمریکا از شرایط ما سوءاستفاده کند
يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۴
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با تاکید براینکه نباید اجازه دهیم آمریکا از شرایط ما سوءاستفاده کند، گفت: امروزه در شرایط خاصی قرار داریم و با اعتماد به دشمن نمی‌توان مشکلات کشور را حل کرد.
به گزارش عرش نیوز: حجت‌الاسلام علی سعیدی صبح امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر در شبستان امام خمینی (ره) حرم کریمه اهل بیت (س)، با اشاره به شکل‌گیری انقلاب اسلامی اظهار داشت: رهبری الهی و نقش آن در حاکمیت دینی نخستین درسی است که انقلاب اسلامی از سه انقلاب الهی قبل از این انقلاب دریافت کرده بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه همانگونه که تبعیت از امام معصوم واجب است تبعیت از ولی فقیه نیز واجب می‌شود، عنوان کرد: رساندن پیام رسالت به مردم از مهم‌ترین وظایف رهبران الهی است و در امتداد راه خود باید دولت و ساختار لازم برای رسالت خود را ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه بدون دولت‌سازی کاری انجام نمی‌شود، گفت: پیامبر اسلام با ساختن حکومت اسلامی این نظام الهی را جایگزین نظام استکباری کرد چراکه پاسداری از دین، شریعت و حکومت اسلامی از جمله رسالت رهبران الهی است.

حجت‌الاسلام سعیدی با تاکید بر نقش مردم در انقلاب‌های الهی عنوان کرد: رهبران الهی در نخستین گام در انجام رسالت خود نقش مردم را مورد توجه قرار می‌دهند، چراکه همراهی مردم لازمه اداره حکومت دینی است.

وی فراموشی شعارهای انقلاب را سبب گمراهی ملت برشمرد و خاطرنشان کرد: امروزه در شرایط خاصی قرار داریم و با اعتماد به دشمن نمی‌توان مشکلات کشور را حل کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب استحکام درونی نظام و اقتصاد مقاومتی را استراتژی و راهکار برطرف‌سازی مشکلات می‌دانند، خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم که آمریکا از شرایط ما سوءاستفاده کند؛ ما با مذاکره مشکل نداریم اما استراتژی رهبر معظم انقلاب باید مورد توجه قرار گیرد و عملی شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 362129