توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک:
حماسه 9 دی پاسخی کوبنده به دشمنان نظام بود
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک گفت: حماسه 9 دی پاسخی کوبنده و محکم به دشمنان و مخالفان نظام اسلامی بود.

به گزارش عرش نیوز، حجت‌الاسلام سعید علی‌پور امروز در گفت‌وگو با فارس با گرامیداشت حماسه روز 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت اظهار کرد: حماسه روز 9 دی پاسخی کوبنده، محکم و قاطع به مخالفان و دشمنان نظام اسلامی و میثاق دوباره ملت سرافراز ایران با رهبری و ولایت فقیه بود.

وی افزود: مردم با حضور با صلابت  خود در حماسه 9 دی انزجار خود را از کسانی که بخواهند انحرافی در مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کنند، اعلام کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک اضافه کرد: ملت ایران با خلق حماسه نهم دی یک همه‌پرسی ملی را برای دفاع از نظام اسلامی و ولایت‌ فقیه به نمایش گذاشت و از استقلال سیاسی جمهوری اسلامی با قاطعیت دفاع کرد.

علی‌پور بیان کرد: در جریان فتنه تمام جبهه کفر و نفاق و ضد انقلاب اعم از آمریکا، صهیونیست، انگلستان، منافقان، سلطنت‌طلب‌ها و بهائیان به میدان آمدند و با حمایت از سران فتنه اوج  پستی و خباثت خود را در روز عاشورای حسینی به نمایش گذاشتند.

وی خاطر نشان کرد: در این روز تاریخی مردمی که از خواص بی‌بصیرت، بصیرتر بودند و حساسیت زمان را تشخیص دادند تومار فتنه را درهم پیچیدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک تصریح کرد: حماسه 9 دی انقلاب را بیمه کرد و پالایشی در نظام صورت گرفت و بسیاری از چهره‌ها و ماهیت‌ها را مشخص کرد و در این روز وفاداران به انقلاب شناخته شدند و بسیاری از حقایق نظیر دشمنی دشمنان و استکبار عیان شد.

وی در ادامه افزود: حماسه ملی 9 دی رسوا کننده افرادی بود که در مقابل ولایت مدت‌ها ژست ولایت‌دوستی و ولایت‌مداری می‌گرفتند و در جریان فتنه 88 ماهیت واقعی خود را به نمایش گذاشتند و البته ملت عظیم ایران هم جواب آنها را به‌ خوبی داد.

علی‌پور در پایان گفت: به مناسبت گرامیداشت این روز و تبیین دستاوردهای این حماسه عظیم همایشی با سخنرانی آیت‌الله حسن‌زاده امام جمعه موقت اهواز در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی اندیمشک با حضور مردم ولایت‌مدار این شهرستان برگزار خواهد شد.

کد مطلب: 347801