توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار:
چابهار از مناطق جذاب حوزه توریسم کشور شناخته شده است
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۲
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار در زمره مقاصد جذاب سیاحتی سال ۹۳ و نوروز ۹۴ در حوزه توریسم کشور شناخته شده است.
به گزارش عرش نیوز؛ به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد چابهار, سعید ریگی در این باره اظهار داشت: چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران با دارا بودن بیش از ۲۰۰ جاذبه عمدتاٌ طبیعی سالانه پذیرای هزاران گردشگر و طبیعت گرد از اقصی نقاط کشور است.

وی افزود: جاذبه های منحصر به فرد مانند کوه های مریخی (مینیاتوری)، تفریحات دریایی، آب و هوای معتدل بهاری، گل فشان، تمساح پوزه کوتاه ایرانی و بازدید از جاذبه های بکر و طبیعت اعجاب آور جنوب شرق ایران از جمله دلایل ورود گردشگران به این منطقه است.

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار بیان کرد: تعامل و همکاری با آژانس مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی بزرگ کشور فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل های منطقه به ویژه برای گردشگران ورودی فراهم ساخته و باعث تسریع در جلب و جذب ورود گردشگران به این منطقه دیدنی از کشور کرده است.

ریگی گفت: گردشگرانی که در این مدت از این منطقه بازدید کردند در قالب تورهای چابهارگردی میهمان دنیای شگفت انگیز چابهار بودند.

وی عنوان کرد: چابهار همچنان مقصد اصلی شرکت های بزرگ خدمات گردشگری در جنوب شرق کشور است و باید یادآور شد که چابهار در زمره مقاصد جذاب سیاحتی سال ۹۳ و نوروز ۹۴ در حوزه توریسم کشور شناخته شده است.

با شروع فصل زمستان تورهای رسمی از سوی شرکت های خدمات مسافرتی، تورهای متفرقه شامل گروه های کارمندان، تورهای دانشجویی و دانش آموزی، خانوادگی با حضور میهمانان خارجی از مبادی تهران و استان سیستان و بلوچستان بازدید کرده اند.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 347603