توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسمومیت خانواده 8 نفره با گاز منوکسیدکربن در دنا
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۱
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد از مسمومیت خانواده 8 نفره با گاز منوکسیدکربن در شهرستان دنا خبر داد.
به گزارش عرش نیوز «صادق حیدری‌زاده»  اظهار کرد: جان یک خانواده ۸ نفری در روستای «سرتنگ» از توابع شهرستان دنا توسط تکنسین‌های اورژانس پاتاوه و ۷۰۷(مرتضوی) نجات یافت.

 
وی افزود: طبق تماس تلفنی با مرکز اورژانس ۱۱۵ دنا مبنی بر سر گیجه، کاهش سطح هوشیاری و حالت تهوع اعضای یک خانواده هشت نفری در روستای «سرتنگ» بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس۱۱۵ پاتاوه به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

 
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با هوشیاری تکنسین‌ها متوجه نشتی گاز شدند که بلافاصله شروع به تخلیه افراد از منزل و بردن به هوای آزاد و درون آمبولانس کردند، که به‌علت تعداد زیاد مصدومین در خواست آمبولانس کمکی می‌کنند.

 
حیدری‌زاده تصریح کرد: پایگاه اورژانس ۱۱۵ مرتضوی(۷۰۷) و پایگاه هلال احمر برای کمک به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

 
وی ادامه داد: با همکاری تکنسین‌ها عملیات تریاژ و اولویت‌بندی انجام شده و ۶ نفر توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ و دو نفر نیز توسط عوامل هلال‌احمر به بیمارستان‌های شهید بهشتی و امام سجاد یاسوج جهت ادامه درمان انتقال داده شدند.

 
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با حضور به‌موقع و تشخیص بجای تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ خوشبختانه حال ۸ نفر رضایت‌بخش اعلام شده است./ایسنا
کد مطلب: 391505