توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
توسعه کیفی در دستور کار مطبوعات محلی قرار گیرد
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه مطبوعات محلی باید تقویت شوند، گفت: توسعه کیفی در دستور کار مطبوعات محلی قرار گیرد.
به گزارش عرش نیوز؛علی غیاثی ندوشن صبح امروز در دیدار با اعضای هیات مدیره تشکل انجمن صنفی مطبوعات یزد اظهار کرد: رویکرد دولت و این اداره کل در راستای حمایت و تقویت مطبوعات محلی است.

وی افزود: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و کارگاه‌های تخصصی می‌تواند در ارتقاء مطبوعات استان مثمر ثمر واقع گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد: کیفی سازی در مطبوعات باید توسط عموم فعالان این عرصه جدی گرفته شود تا مخاطبان بیشتری به مطالعه گرایش پیدا کنند .

وی تاکید کرد: مطبوعات باید کیفی سازی در فعالیت‌های خود را جدی گرفته و با توجه به ضرورت این موضوع، توسعه کیفی فعالیت‌های خود را در دستور کار قرار دهند.

غیاثی ندوشن با تاکید بر ضرورت کیفی سازی فعالیت مطبوعات در یزد اضافه کرد:‌ انجام طرح‌های علمی‌، پژوهشی و تحقیقاتی در نشریات استان یزد یکی از ضروریات است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد عنوان کرد: در این استان با وجود نیروهای توانمند، علاقمند و دلسوز قطعا زمینه برای ارتقای کار نشریات فراهم است.

غیاثی ندوشن در پایان سخنان خود تاکید کرد که مطبوعات محلی استان یزد با جدیت، همدلی و برنامه‌ریزی می‌توانند در روند روبه رشد به اهداف دست پیدا نمایند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 321205