توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فیبر نوری در کشور ساماندهی شد
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: از سال گذشته چه از داخل و چه از خارج تحریم ماهواره شده‌ایم، ولی حتی یک لحظه قطع ارتباط رسانه ملی مشاهده نشد، چون از ۵ سال قبل شبکه فیبر نوری را ساماندهی کردیم.
به گزارش عرش نیوز:
غلامرضا جلالی در همایش پدافند غیرعامل که در سالن همایش سردار سرلشکر شهید علی هاشمی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استحکامات خوزستان بعد از جنگ بیش از ۲۰ برابر شده است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: ما در بخش پدافندی در موضوعات حیاتی کارهای بزرگی انجام داده‌ایم، مثلا در انرژی هسته‌ای کارهایی انجام داده‌ایم که این سبب شده اوباما بگوید ما می‌خواهیم پیچ و مهرهای نیروگاه‌های ایران را باز کنیم اما نمی‌شود.

وی تصریح کرد: قبلا این‌ها این گونه سخن نمی‌گفتند ولی الان می‌گویند، این یعنی در این راستا فعالیت‌هایی انجام شده و بازدارندگی تولید کرده است؛ امروز شاهدیم آن‌ها نمی‌توانند حملات سایبری کنند.

جلالی عنوان کرد: از سال گذشته چه از داخل و چه از خارج تحریم ماهواره شده‌ایم، ولی حتی یک لحظه قطع ارتباط رسانه ملی مشاهده نشد، چون از ۵ سال قبل شبکه فیبر نوری را ساماندهی کردیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: بخش‌های نظامی کاملا منسجم و دقیق کار خود را انجام می‌دهند که بسیار موثر و خوب است
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308507
 
 


پربازدیدترین