توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی اولویت کاری‌ام در شنبه است
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۰
بخشدار شنبه گفت: برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی در قالب صنعتی، کشاورزی و معیشتی مردم شنبه اولویت کاری‌ام است.
به گزارش عرش نیوز:
هادی اخلاقی در حاشیه دیدار با مسئولان شهرستان شنبه و بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده در این شهر اظهار داشت: معتقدم راز موفقیت هر مدیری در همدلی، همراهی و حمایت همه مسئولان و مردم است در این میان نقش نهادهای نظامی و امنیتی، بسیج، شوراهای اسلامی، دهیاری‌ها، سازمان‌های مردم نهاد، اقشار مختلف مردمی اعم از روحانیون معظم، سادات جلیل القدر، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، اساتید دانشگاه‌ها، معلمان، دانشجویان، فرهنگیان، دانش‌آموزان و بازاریان، هنرمندان، ورزشکاران، کشاورزان و عشایر منطقه در کمک، پیشرفت و ترقی این بخش انکار ناپذیر است.

وی یادآور شد: سه برنامه در دستور کار خود قرار داده‌ام اول اینکه تلاش خواهم کرد یک درجه نگاه و چشم مردم را به دنیا بازتر کنم تا دنیا را زیباتر ببینند و امیدشان را به زندگی بیشتر کنند.

این مسئول ادامه داد: سعی این است تا نشاط و شادابی را در بین مردم بیشتر و بنیان‌های فرهنگی و مذهبی مردم را تقویت کنم.

اخلاقی متذکر شد: دوست دارم به اندازه فقط یک قلم سفره‌های مردم رنگین‌تر و سنگین‌تر شود و در گام سوم دوست دارم به اندازه یک گام این بخش را در مسیر توسعه قرار دهم.

بخشدار شنبه تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف مورد نظر باید اولویت اول برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را مد نظر قرار دهم دوم برنامه‌های اقتصادی در قالب صنعتی، کشاورزی و معیشتی مردم مورد توجه قرار خواهم داد و سوم تمرکز بر فعالیت‌ها و پروژه‌های عمرانی است که بتوانیم زیرساخت‌های شنبه را تقویت کنیم.
منبع:فارس
کد مطلب: 308002