توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نتایج چهارمین روز رقابتهای والیبال لیگ برتر جوانان کشور
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۲
تیم های شهرداری ارومیه، نوین کشاورز و متین ورامین در چهارمین روز از رقابتهای والیبال لیگ برتر جوانان کشوردر گروه (ب) به برتری رسیدند.
به گزارش عرش نیوز؛دور مقدماتی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه های کشور 'جام زنده یاد حسین معدنی' عصر روز دوشنبه با انجام سه بازی در شهر ارومیه پی گیری شد.

در نخستین دیدار تیم های نوین کشاورز تهران و آلومینیوم المهدی بندرعباس به مصاف هم رفتند که نماینده تهران موفق شد 3 بر 1 از سد نماینده بندرعباس عبور کند.

در دومین بازی جوانان شهرداری ارومیه موفق شدند 3 بر 1 بر تیم جوانان مهر پارس فارس غلبه کنند.

در این بازی شهرداری ارومیه توانست در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25بر 17، 25بر 21و 25بر 16 پیروز شود و تنها ست سوم را با امتیاز 25بر 22 به تیم مهر پارس فارس واگذار کرد.

تیم والیبال جوانان شهرداری ارومیه با کسب چهارمین برد خود 12 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول گروه ب تثبیت کرد.

در آخرین بازی شامگاه دوشنبه تیم های سایپای البرز و متین ورامین مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان نماینده ورامین با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شکست داد.

بازیهای روز پنجم و پایانی صبح سه شنبه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود که طی آن ابتدا سایپای البرز برابر مهر پارس فارس به میدان می رود و سپس متین ورامین و آلومینیوم المهدی بندرعباس مقابل هم صف آرایی می کنند و در نهایت شهرداری ارومیه نیز حریف نوین کشاورز تهران در دیدار پایانی خواهد بود.

جوانان شهرداری ارومیه در گروه ب این رقابتها با تیم های آلومینیوم المهدی بندرعباس، مهرپارس فارس، متین ورامین، سایپای البرز و نوین کشاورز تهران هم گروه هستند که در پایان سه تیم برتر به مرحله نهایی راه می یابند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 348404