توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بازاریان همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۶
فرمانده حوزه مقاومت چاروسا گفت: بازاریان همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
به گزارش عرش نیوز،  سیدامین موسوی خواه عصر امروز در جمع بازاریان چاروسا عنوان کرد: بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته فراوانی دارد زیرا بسیجیان در عرصه دفاع مقدس این مهم را به خوبی به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: در دوران سازندگی بعد از جنگ بسیج بستری مناسب برای حضور در عرصه خدمت به دین و خلق خداست، همان‌گونه که در زمان جنگ این واژه مقدس مجاهدات و شهادت‌طلبی رزمندگان در جبهه‌ها را نزد مردم تداعی می‌کرد در حال حاضر نیز تداعی‌کننده سازندگی در جبهه فرهنگی است.

وی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی، فرهنگی متاثر از شجاعت، صلابت، استواری و دلاورمردی است، افزود: در هفته بسیج قرار داریم و جا دارد تأکید کنیم که خوب است اگر پاسدار هستیم بسیجی باشیم، اگر کارمندیم بسیجی باشیم و اگر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم بسیجی باشیم.

موسوی ابراز داشت: حضور پررنگ و موفق بسیج در جنگ تحمیلی، ارزش بسیج را بیش از گذشته در برابر چشم‌ها قرار داد، ولی بسیج در نظر امام خمینی (ره)، تکلیفی فراتر از این دارد و همه زمان‌ها را زمان جنگ و صلح در بر می‌گیرد و می‌تواند با کارکردهای گوناگون خود، یاری‌رسان نیازهای آموزشی، عمرانی، سیاسی، دفاعی و ... باشد.

این مسئول اذعان داشت: بسیجی در تمامی صحنه ها نگاه به فرمان ولایت دارد تا بتواند منشاء اثرات ارزنده ای باشد.

وی به حضور بازاریان در برهه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: مومنان بازاری همیشه با مجموعه انقلاب در کنار رزمندگان و بسیج حضوری فعال داشته و تا آخر نیز همراه خواهند بود.

فرمانده حوزه مقاومت چاروسا تاکید کرد: بازاریان پیش از انقلاب و در پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و در حال حاضر پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
منبع: فارس
کد مطلب: 335507