توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم تهران در مجلس:
۹ دی یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی ایران است
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان اینکه ۹ دی یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب است، گفت: در جریان فتنه ۸۸ گروه‌های ناهمگون مانند مسعود رجوی و رضا پهلوی برای براندازی متحد شده بودند.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان شامگاه سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی که در تالار ادب این شهر برگزار شد، با بیان اینکه 9 دی یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب است، اظهار داشت: در تاریخ انقلاب از جمله روزهایی که تبلور اراده ملت در برابر خواست ابرقدرت‌ها است روز 22 بهمن بوده که در آن اسلام با وجود تبلیغات سو غرب بدون سلاح و گره‌شده در مشت انسان‌هایی که جز سینه‌ای برای سپرکردن مقابل نیروهای دشمن چیز دیگری نداشتند به پیروزی رسید.

وی با اعتقاد بر اینکه طوفانی مانند فتنه 88 بر هر نظام دیگری وزیدن گرفته بود بدون شک آنها را از بین می‌برد، تصریح کرد: انقلاب‌های رنگی که به کمک بنیاد سورس و جین شارپ در کشورهایی مانند اکراین رخ داده، سبب سقوط آنها شده اما در کشور ما تمام دشمنان داخلی و منافقین و سلطنت‌طلبان و حزب توده دست به دست هم دادند تا نظام را ساقط کند اما حماسه 9 دی مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان کوبید و این پیروزی را برای انقلاب به ارمغان آورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر ولایت فقیه نبود، هیچ قدرتی توان مقابله با فتنه را نداشت، ادامه داد: در سال 1966 در تگزاس آمریکا یک سیاه پوست کشته شد و ایلات متحد 2 لشگر هوابرد و زرهی برای سرکوب معترضان پیاده کرد اما در جمهوری اسلامی برای مقابله با فتنه ارتش به کار گرفته نشد و حضور مردم این فتنه را درهم شکست.

وی بیان کرد: در حالی که برای سرنگونی حکومت مصدق 200 هزار دلار هزینه شد و توانستند دولت مصدق را سرنگون کنند، اما در فتنه 88 یک میلیارد و 700 میلیون دلار توسط آمریکا خرج شد و تمام ضدانقلاب داخلی و خارجی و کشورهایی نظیر انگلیس، هلند، آلمان و فرانسه علیه نظام فعالیت کرده اما موفق نشدند.

حسینیان با بیان اینکه دشمن گفته بود که موسوی الهام‌بخش نسل جوان به پاخواسته ایران است، افزود: دشمن تشدیدها را در مدت زمان فتنه تشدید کرده و روزنامه‌هایی مانند گاردین در تمام روزهای فتنه اخبار دروغ علیه ایران منتشر کرده و جورج سوری علیه ایران سایت درست کرده بود و حتی نظریه‌پردازهای غربی به آشوب‌گران گفته بودند که مرده سازی کرده، تابوت خالی تشییع و سرقبرهای خالی گریه کنید.

وی افزود: یکی از تحلیل‌گران خارجی به خانواده امام و شخصیت‌هایی مانند علی مطهری پیام داده بود که در در حرم امام خمینی(ره) تحصن کنید چرا که سپاه به دلیل تقدس حرم امام نمی‌تواند به آنجا نفوذ کرده و تحصن را بر هم بزند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جین شارپ در سایتش نوشته بود که تظاهرکنندگان ایرانی به سبک ابتدای انقلاب بر پشت‌بام‌ها شعار الله اکبر داده و در تظاهرات قرآن سر بگیرند، گفت: در جریان فتنه 88 گروه‌های ناهمگون مانند مسعود رجوی و رضا پهلوی برای براندازی متحد شده بودند و حتی به بهائیان که در دین خود اجازه دخالت در سیاست را ندارند، دستور شرکت در تظاهرات داده شده بود چرا که اینها از انقلاب ضربه دیده بودند بنابراین این وحدت بی‌سابقه را شکل دادند.

وی با اشاره به بیانیه آیت‌الله منتظری اظهار داشت: کدام فرد ضدانقلابی این چنین تند به رهبر انقلاب و نیروهای مذهبی رفتار کرده که آقای منتظری در جریان سال 88 رفتار کرد و آیت‌الله صانعی به عنوان کسی که از سوی امام به دادستانی کل انقلاب منصوب شده بود و همه از وی انتظار دفاع از حق را داشتند، اما جلوی رهبری ایستاد.

حسینیان افزود: نوری‌زاده یکی از کثیف‌ترین افراد ضد انقلاب بوده که آیت‌الله منتظری پاسخ وی را داد و در جواب دختر سعید حجاریان، فردی که معتقد است تاریخ اسلام گذشته و باید قرائت پوپولیستی از اسلام ارائه شود، می‌گوید حجاریان متدین چون موسی و مخالفانش چون فرعون هستند.

وی با اعتقاد بر اینکه کسانی که در فتنه سکوت کردند، گناهاشان کمتر از سایرین نبود، تصریح کرد: در مصاحبه‌های موسوی با رسانه‌های خارجی برخی سکوت کردند اما در فرهنگ علوی سکوت معنا ندارد و در جریان فتنه کسانی که سکوت کردند، باید ببینند که یک طرف جریان رهبری و طرف دیگر آمریکا، اسرائیل و پهلوی‌ها هستند و نباید سکوت می‌کردند چرا که بی‌تفاوتی در قاموس شیعه معنا ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی در ابتدای انقلاب، مقابل منافقین ایستاد اما دنیاطلبی سبب شده که اکنون در جبهه‌ای قرار بگیرد که آمریکا و اسرائیل گرداننده آن هستند، ادامه داد: جریان بسیار سنگینی در زمان فتنه علیه رهبری ایستادند اما رهبری با صبوری و با لطف خدا مقابل آنها ایستاد.

وی با اعتقاد براینکه جز پیروزی حق بر باطل انتظاری از تاریخ نیست، خاطرنشان کرد: در زمان انقلاب نیز آمریکا و شوروی سابق با وجود اختلاف نظرها برای جلوگیری از پیروزی انقلاب متفق‌القول بودند و ارگان رسمی شوروی گفته بود که ما اجازه نخواهیم داد آخوندها در ایران حاکم شوند اما با وجود خواست آنها انقلاب و امام خمینی به پیروزی رسید و در جنگ نیز آمریکا، شوروی، فرانسه و انگلیس ما را تحریم کرده و در مقابل ما ایستادند اما ما بینی دنیا را به خاک مالیده و انقلاب ما مقابل صدام پیروز شد.

حسینیان افزود: هاشمی خیال می‌کند که می‌تواند جلوی پیروزی حق را بگیرد و موسوی خیال می‌کند می‌تواند جلوی پیروزی حکومت حضرت مهدی(عج) را بگیرد؟ و اینها که هستند که خیال کرده‌اند می‌توانند جلوی روند انقلاب را بگیرند؟

وی بیان کرد: مسئولان جمهوری اسلامی بدانند که این انقلاب مقدمه حکومت واحد جهانی حضرت حجت است و نباید مسئولان به دلیل مشکلات اقتصادی مقابل ابرقدرت‌ها کوتاه بیایند، چه کسی باور می‌کرد که چند بچه شیعه در لبنان پوزه اسرائیل را به خاک بمالند. هرچه به نوری مالکی گفته می‌شد که بسیج تشکیل بده، گوش نمی‌داد اما پس از ورود داعش به عراق خود او از جمهوری اسلامی خواستار تشکیل بسیج در عراق شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در یمن گفته می‌شود که آرمان ما، آرمان امام خمینی(ره) است، گفت: این انقلاب به پیش می‌رود البته در نوسان بوده و گاهی حرکت آن تند و گاهی کند است اما به پیش می‌رود و ما تا ظهور حضرت حجت غربال می‌شویم.

وی ادامه داد: اگر نخبگان در جریان فتنه پیروز نشدند، اما مردم پیروز شده و فتنه نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کرد و تا قبل از آن اوباما به رهبری نامه نوشته و برای مذاکره التماس می‌کرد اما بعد از فتنه ما را تهدید به جنگ کرد.

حسینیان خاطرنشان کرد: ما نباید 9 دی را فراموش کنیم و هر سال باید آن را جشن بگیریم چرا که این ایام‌الله نشانه لطف خدا به بندگان ضعیفش است و مردم در کمال خلوص در کنار رهبر خود ایستادند تا پیروز شدند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349205