توصيه مطلب 
۱
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار مهدیشهر:
عزت دولت،عزت ملت ایران در جهان است
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت:عزت دولت،عزت ملت ایران در جهان است.
به گزارش خبرنگار عرش نیوز از مهدیشهر،حسن ارگی ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس‌جمهور که با حضور معتمدین و مؤثرین شهرستان مهدی‌شهر  در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد با اشاره به سفر دولت تدبیر و امید به استان سمنان اظهار کرد: مردم شهرستان مهدی‌شهر آماده استقبال پرشور و باشکوه از کاروان دولت تدبیر و امید در استان سمنان هستند.

وی تصریح کرد: فراهم کردن استقبال شکوه و پرشور از دولت تدبیر و امید و بررسی و پیگیری مشکلات مردم شهرستان‌ها از دو وظایف بسیار مهم مسئولان استان در قبال سفر هیئت دولت است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر بابیان اینکه حضور عشایر اسب‌سوار مهدی‌شهر در استقبال از رئیس‌جمهوری نیازمند تائید تیم حفاظت رئیس‌جمهوری است افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته درصدد هستیم عشایر ایل سنگسر در شهرستان مهدی‌شهر برای استقبال از رئیس‌جمهوری خوش بدرخشند.

وی بابیان اینکه پیگیری‌های لازم جهت ایجاد جایگاه ویژه مردم شهرستان مهدی‌شهر در استادیوم دیدار با رئیس‌جمهوری صورت گرفته گفت: در استقبال از دولت تدبیر و امید برخی از عشایر این شهر بالباس محلی نماد عشایر مهدی‌شهری حضور پیدا خواهند کرد.

ارگی از حضور یک نماینده رئیس‌جمهوری در این شهر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته پروژه‌های خیرین مسکن‌ساز در مهدی‌شهر با حضور نماینده رئیس‌جمهور افتتاح خواهد شد.

وی بابیان اینکه این شهرستان همچون سایر شهرستان‌های استان سمنان دارای مشکلات فراوانی است افزود: در سفری که یکی از وزرا دولت تدبیر و امید به شهرستان مهدی‌شهر دارد با اطلاع‌رسانی دقیق چالش‌های شهرستان مهدی‌شهر، درصدد رفع آن‌ها هستیم.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهرگفت: پیگیری و بررسی مشکلات آب شرب از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرستان مهدی‌شهر در سفر دولت تدبیر و امید به استان سمنان است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهدیشهر افزود:ما باید تمام تلاش خود را بکار ببریم تا بتوانیم استقبال باشکوهی از رئیس جمهور داشته باشیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 390100