توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهید بهمن حسنی به شهدای مدافع حرم پیوست
دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با بیان اینکه گرمسار شهیدی دیگر به کاروان شهدای مدافع حرم تقدیم کرد از شهادت شهید بهمن حسنی از شهدای مدافع‌حرم اعزامی از گرمسار خبر داد.

عرش نیوز: مهدی دیابی اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید والامقام بزودی به ایران منتقل و سپس برای خاکسپاری به گرمسار منتقل می‌شود.

وی تصریح کرد: این شهید مدافع‌حرم در یک عملیات مستشاری در کشور سوریه و در دفاع از حرم حضرت زینب(س)و حضرت رقیه(ع) به فیض عظیم شهادت رسیده است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با بیان اینکه شهید بهمن حسنی در گردان فاطمیون عضویت داشته است خاطرنشان کرد: پیکر این شهید مدافع‌حرم در گلزار شهدای گرمسار به خاک سپرده خواهد شد.

وی از برپایی آیین‌های استقبال و وداع با پیکر این شهید به محض انتقال پیکر شهید خبر داد و افزود: اخبار مربوط به تشییع و نکوداشت این شهید والامقام متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

کد مطلب: 390704
 
 


حسین تانگو
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۸:۴۲:۱۴
گرمسار. با تقدیم همه قوات خود درآسمان ایران انگار همه ایران است، از هدیه شهدای جنگ تحمیلی تاشهدای مدافع حرم ودر زمان قلم با ریاست جمهوری احمدی نژاد نشان داد که گرمسار همیشه گرمسار است. (67465)