توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"اقدام نشریه فرانسوی با هدف ایجاد تنش در جهان اسلام است"
آیت‌الله علوی‌گرگانی: توهین به مقدسات اسلام عمل وقیحانه و جاهلانه از سوی دشمنان است
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۵
مرجع تقلید شیعیان توهین به مقدسات اسلام را عمل وقیحانه و جاهلانه از سوی دشمنان برشمرد و گفت: دشمنان به نام دموکراسی و آزادی به مقدسات اسلام توهین می‌کنند.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از روحانیون بسیجی کشور با اشاره به نقش طلاب و روحانیون بسیجی در دفاع و صیانت از آرمان‌های اسلام اظهار داشت: طلاب و روحانیون باید نسبت به فعالیت‌های سوء دشمنان آگاه و هوشیار باشند.

استاد برجسته حوزه علمیه روحانیت با اشاره به اینکه در جامعه و در میان مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند عنوان کرد: آمریکا و انگلیس و ایادی آن ها از نفوذ روحانیت در میان مردم هراس دارند از همین رو از تمام توان خود برای نفوذ به جامعه روحانیت و تخریب آن استفاده می‌کند.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اقدام موهن نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام گفت: این اقدام نخستین بار نبوده و قطعاً آخرین بار هم نیست.

مرجع تقلید شیعیان اقدام نشریه فرانسوی را تلاش برای ایجاد تنش در جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: طلاب حافظان دین و علم هستند و از همین رو نباید نسبت به رخداد‌ها و حوادثی که در جهان رخ می‌دهد بی‌تفاوت باشند از همین رو رسالت آگاه سازی مردم نسبت به اقدامات دشمنان از دیگر وظایف طلاب و روحانیون است.

استاد برجسته حوزه علمیه توهین به مقدسات اسلام عمل وقیحانه و جاهلانه از سوی دشمنان برشمرد و تصریح کرد: دشمنان به نام دموکراسی و آزادی به مقدسات اسلام توهین می‌کنند.

وی  با تاکید براینکه دشمنان باید بدانند که مسلمانان هیچگاه در برابر این گونه رفتار‌ها ساکت نمی‌مانند اظهار داشت: روحانیت باید در تمام شرایط و سختی‌ها جسارت داشته باشند و از عقاید و آرمان‌ها و اهداف اسلام دفاع کنند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358142