توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر کشور
تیم بسکتبال ایثار قم برابر نماینده البرز به پیروزی رسید
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۳
تیم بسکتبال ایثار قم در هفته سوم لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر کشور و در مسابقه خانگی خود برابر نماینده البرز به پیروزی رسید.
به گزارش عرش نیوز: هفته سوم لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور سه شنبه شب برگزار شد و تیم ایثار قم در خانه از سد تیم جانبازان کرج گذشت.

در این مسابقه که در سالن شهید محمود رضاییان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار شد تیم یاثار قم توانست در یک بازی بر‌تر، در ‌‌نهایت با برتری ۵۴ بر ۳۶ حریف خود را شکست دهد و یک پیروزی دیگر در این مسابقه به دست آورد.

دومین دوره مسابقات لیگ نخاعی‌های بسکتبال با ویلچر کشور در حالی هفته سوم خود را پشت سر گذاشت که تیم‌هایی از شهرهای کرج، کاشان، ‌ تهران، کهریزک و قم در آن حضور دارند.

۵ تیم حاصر در این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می‌دهند و تا اسفندماه قهرمان این دوره از بازی‌ها مشخص می‌شود.

این در حالی است که قم میزبان مرحله نهایی سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر کشور شده است و تیم اصلی ایثار قم در این رقابت‌ها در مسابقاتی که اواخر دی ماه در سالن شهید حیدریان قم برگزار می‌شود برای کسب عنوان قهرمانی به میدان می‌رود.

به غیر از تیم ایثار ماهان تندیس قم تیم‌های پیام مخابرات اصفهان و شهرداری آمل در این رقابت‌ها حضور دارند و یکی از دو تیم هیئت جانبازان استان زنجان و شهرداری اراک چهارمین تیم حاضر در این مرحله را تشکیل می‌دهند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 352247