توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
واگذاری تلفن ثابت به مشترکان به روز می شود
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۰
معاون حقوقی امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اجرای طرحهای ویژه مخابراتی برای ارایه خدمات بهتر به مشترکان گفت: واگذاری تلفن ثابت به مشترکان به روز می شود.
به گزارش عرش نیوز؛'مرتضی براری' شامگاه دوشنبه در نشست ویژه دولت الکترونیک استان البرز که در محل استانداری برگزار شد، افزود: بر این اساس مشترکان در هر روز از سال که اقدام به ثبت نام تلفن ثابت کنند خط تلفن به آنان در همان روز واگذار می شود .

وی با بیان اینکه بر اساس اطلاعات ارایه شده 10 هزار مشترک در استان البرز متقاضی تلفن ثابت هستند، ادامه داد: این متقاضیان تا پایان سالجاری از این خدمات ویژه در بخش واگذاری بهره مند می شوند.

این مسوول گفت: در بخش اینترنت پرسرعت نیز در روستاهای کشور بویژه البرز مشکلاتی وجود دارد که با تقویت این بخش درصدد رفع آن هستیم .

براری یادآورشد: یکی از مباحث مهم در راستای ارایه خدمات بهتر اداری به مردم اجرای طرح دولت الکترونیک است که استان البرز گامهای موثری در این زمینه برداشته است و بزودی در این استان تازه تاسیس این طرح مهم عملیاتی می شود .

استاندار البرز نیز در این نشست با تاکید بر ایجاد زیرساختها برای واگذاری خطوط تلفن ثابت مشترکان گفت: توجه به این موضوع مهم جهشی برای استان نوپای البرز است که تدابیر ویژه در این زمینه پیش بینی شده است .

'سید حمید طهایی' اضافه کرد: استانداری با توجه به اهمیت نقش اینترنت پرسرعت برای مراکز پژوهشی و علمی در امر اطلاع رسانی این مقوله مهم مخابراتی را در اولویت کاری خود قرار داده است .

وی گفت: براساس تصمیم گیری های انجام شده تا پایان سالجاری ارتباط مخابراتی 100 روستای بالای 20 خانوار استان از اینترنت پرسرعت برخوردار می شوند .

طهایی شبکه ملی ارتباطات را از دیگر طرحهای مهم خواند و افزود: از طریق این شبکه مردم هزینه های آب و برق را با شبکه های مخابراتی نظیر موبایل پرداخت می کنند .

وی تاکید کرد: تحقق این امر مهم نیز مستلزم تلاش بیش از پیش مدیران مخابراتی در استان البرز است .

استاندار البرز اجرای طرح دولت الکترونیک را از دیگر اولویتهای این استان برشمرد و ادامه داد: این طرح نقش بی بدیلی در خدمات رسانی به مردم داشته و با کاهش مکاتبات کاغذی گامی موثر در جهت حل مشکلات زیست محیطی نیز برداشته می شود.

وی یادآورشد: طرح دولت الکترونیک از جمله تعهداتی است که باید مدیران استان البرز با برنامه ریزی منسجم و دقیق در زمینه تحقق آن پیشگام شوند .

طهایی اجرای تعهدات دولت را وظیفه همه مدیران دستگاههای اجرایی خواند و از آنان خواست تا با تعامل و همسویی بیش از پیش با دولت در راستای خدمات دهی مردم بیشتر تلاش کنند .

منبع:ایرنا
کد مطلب: 322547