Share/Save/Bookmark
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:
دلالان در بازار ارز دخالت دارند
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۱۵
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: دلالان در بازار ارز دخالت دارند که در برخی اوقات سبب افزایش نرخ طلا و سکه می‌شوند.
دلالان در بازار ارز دخالت دارند
به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، همایش پلیس، امنیت و اصناف در سومین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، سردار مسعود جعفری‌نسب‌ فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین، حسن جمشیدیها رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین و جمعی دیگر از مسئولان استان قزوین در سالن اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی با اشاره به اینکه اصناف در روند تعادل بازار تأثیرگذار هستند، افزود: دلالان در بازار ارز دخالت دارند که در برخی مواقع موجب گرانی طلا و اجناس می‌شوند.

این مسئول یادآور شد‌: نیروی انتظامی اقدامات خوبی را در جامعه انجام داده است و این اقدامات باید ادامه داشته باشد تا مردم در کمال آرامش و آسایش زندگی کنند.

وی با اشاره به بحران اقتصادی در غرب عنوان کرد: در حال حاضر غرب در بحران اقتصادی قرار دارد و اقتصاد غرب در وضعیت مطلوبی نیست.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای انتظامی تلاش زیادی برای ایجاد امنیت در جامعه می‌کنند، عنوان کرد: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در جامعه شبانه‌روزی در حال فعالیت است و نیروهای انتظامی زحمات زیادی برای ایجاد آسایش در جامعه می‌کشند.

حسینی با بیان اینکه مردم باید نیروی انتظامی را یاری کنند، ابراز کرد: برای برقراری آرامش و عدالت در جامعه باید مردم نیروی انتظامی را یاری کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: تا به امروز اقدامات خوبی از سوی نیروی انتظامی در جامعه به اجرا درآمده است که جای تقدیر دارد.
کد مطلب: 7995