توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دروازه‌بان حریف همه کار کرد سه جلسه و من که اعتراض کردم یک جلسه محروم شوم؟
حسینی: بابت محرومیتم از کمیته انضباطی شکایت می‌کنم/ مسئولان پرسپولیس فقط نشسته‌اند و کاری نمی‌کنند
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه می‌دانند که بازیکنان پرسپولیس را برای چه محروم می‌کنند اما مسئولان باشگاه فقط نشسته‌اند و کاری انجام نمی‌دهند.
به گزارش عرش نیوز،سیدجلال حسینی  در خصوص رأی کمیته انضباطی درباره دربی 84 و یک جلسه محرومیتش گفت: واقعاً متأسفم که اینگونه رأی می‌دهند. من به هیچ عنوان این رأی را قبول ندارم و باشگاه پرسپولیس باید خیلی زود درباره این رأی اقدام کند.

 
وی ادامه داد: دروازه‌بان حریف که سابقه چنین کارهایی دارد و دیروز هم کارت قرمز گرفته سه جلسه محروم شده و این در حالی است که یک جلسه به خاطر کارت قرمز اتوماتیک‌وار او باید بیرون باشد من فقط یک اعتراض کردم اما به خاطر یک درگیری کوچک من را محروم کردند. در بازی با گسترش فولاد هم یک اعتراض انجام دادم و تذکر به من دادند. من واقعاً متأسف هستم و شک نکنید که حتی از کمیته انضباطی هم شکایت می‌کنم.

 
کاپیتان تیم پرسپولیس تصریح کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس هم فقط نشسته‌اند و کاری انجام نمی‌دهند. باید آنها همین الان یا فردا صبح‌زود بابت این رأی شکایت کنند. متأسفانه همه مردم می‌دانند که چه تصمیماتی در پشت پرده گرفته می‌شود.

 
حسینی افزود: من هر کاری می‌کنم یا تذکر می‌دهند یا من را محروم می‌کنند اما دروازه‌بان حریف که سابقه همه کاری در زمین دارد سه جلسه محروم شده که یک جلسه آن برای کارت قرمز است. همه می‌دانند پرسپولیسی‌ها را برای چه محروم می‌کنند من واقعاً برای صادرکنندگان رأی متأسف هستم و شک نکنید که ساکت نمی‌نشینم چون حقم را باید بگیریم.
/خبرگزاری فارس
 
انتهای پیام/

 
 
کد مطلب: 391768