توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با پیروزی برابر پیمان رخ داد/
صدرنشینی سهیل در لیگ دسته اول فوتبال قم
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۱
قم - تیم فوتبال سهیل قم با برتری برابر پیمان در فاصله ۵ هفته مانده به پایان لیگ دسته اول فوتبال قم،صدرنشین شد.
به گزارش عرش نیوز: هفته چهارم از فصل جدید رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های استان قم شامگاه شنبه با برگزاری چند مسابقه به پایان رسید و تیم‌های سهیل، سیاه جامگان، پیام و پرسپولیس جعفریه حریفان خود را شکست دادند و یک بازی به تساوی انجامید.

در مسابقات انجام شده، تیم فوتبال سهیل در مهم‌ترین مسابقه هفته برابر پیمان در یک بازی نزدیک و دیدنی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید و با کسب ۹ امتیاز از ۴ بازی در صدر جدول قرار گرفت.

تیم فوتبال پیام نیز در دیدار برابر افشید با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید و دومین پیروزی فصل خود را به دست آورد و به رده پنجم جدول رسید اما افشید کماکان در حسرت برد باقی ماند.

تیم فوتبال پرسپولیس جعفریه نیز که تنها تیم حاضر در لیگ دسته اول فوتبال قم است که از شهرهای تابعه در لیگ شرکت می‌کند در چهارمین مسابقه خود برابر تیم آریا بالاخره رنگ پیروزی را دید و این تیم را یک بر صفر شکست داد.

تیم فوتبال هنگ نیز که به همرتاه تیم پرسپولیس جعفریه تنها تیم بدون شکست لیگ است در برابر افشین به نتیجه یا بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت و در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

آخرین مسابقه از هفته نخست لیگ دسته اول را سیاه جامگان و کیان نوین برگزار کردند که در این مسابقه سیاه جامگان ۳ بر صفر به پیروزی رسید تا بحران و کیان نوین با چهارمین باخت پی در پی ادامه پیدا کند.

تیم‌های حاضر در لیگ یک، پس از برگزاری مسابقات خود به صورت تک بازی و دوره‌ای، به کار خود پایان می‌دهند و ۲ تیم بر‌تر جدول به لیگ بر‌تر فوتبال استان قم که با حضور ۸ تیم برگزار می‌شود صعود می‌کنند.

در جدول رده بندی پس از تیم‌های سهیل و هنگ ۹ و ۸ امتیازی، تیم‌های ۷ امتیازی پیمان، سیاه جامگان و پیام در رده‌های بعدی قرار دارند و تیم‌های کیان نوین و افشید نیز در انتهای جدول قرار گرفته‌اند.

منبع: مهر
کد مطلب: 353760