توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور مسئولان ملی و استانی
۲۰ صادر کننده نمونه مازندران تجلیل شدند
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۰
آیین تجلیل از ۲۰ صادرکننده نمونه مازندران صبح امروز با حضور مسئولان سازمان توسعه تجارت و مسئولان استانی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران برگزار شد.
به گزارش عرش نیوز؛آیین تجلیل از 18 صادرکننده نمونه استانی و 2 صادرکننده نمونه ملی مازندران، از دقایقی پیش با حضور مسئولان سازمان توسعه تجارت ایران، استاندار مازندران، تجار و بازرگانان و واحدهای صنعتی فعال استان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران برگزار شد.

در این مراسم دو شرکت کاله مازندران و لوله پروفیل جویبار لوله به عنوان نمونه های کشوری در این مراسم با حضور مسئولان ملی و استانی تجلیل می‌شوند.

شرکت صنایع روشنایی مازی نور، سیمان مازندران، آریس آمل، سیم و کابل گل مازندران، فرش و موکت بابل، دوشه آمل، ارسال مخزن و الیاف سازان از واحدهای صادرکننده برتر استان در یک سال گذشته بودند.

شرکت خشکبار الماس یار، بازرگانی دوجی، بازرگانی نجابتی، بازرگانی شفیعی، بازرگانی افشاری زاده، شرکت رویا چای تنکابن، بازرگانی آقایی، بازرگانی تقی پور و مرزنشینان فریدونکنار تعداد دیگری از شرکت های صادرکننده فعال مازندران بوده که در این مراسم مورد تقدیر مسئولان ملی و استانی قرار گرفتند.

مازندران دارای بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 350763