توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای شهر اردبیل:
راضی نبودن از وضعیت موجود به معنای دهن‌کجی به زحمات گذشته نیست
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۶
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: ناراضی بودن از وضعیت موجود به معنای نادیده گرفتن زحمات گذشته نیست که بخواهیم عملکرد هیئت رئیسه و اعضای شورای شهر را در یک سال گذشته زیر‌سئوال ببریم بلکه تلاش برای خدمت‌رسانی بیشتر است.
به گزارش عرش نیوز:
زکی‌الله خوشبخت در اولین جلسه رسمی بعد از انتخابات هیئت رئیسه جدید در شورای شهر اردبیل اظهار کرد:‌ بنده به هیئت رئیسه سابق خسته نباشید گفته و از مدیریت شایسته حجت‌الاسلام سرداری قدردانی می‌کنم و قدردان حسن نظر اعضای شورای شهر برای انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه خاضعانه هستم که به ما اعتماد کرده و این امانت سنگین را بر عهده ما گذاشته‌اند.

وی افزود: ما در این مسیر سخت و دشوار به همت و همراهی اعضای شورای شهر اردبیل نیازمندیم و بر این باوریم که بدون همراهی آنها امکان موفقیت وجود ندارد چرا که شان شورا در مشورت، شور و همراهی صادقانه است.

رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: اگر بنده تعبیری را به کار بردم که از عملکردمان راضی‌ نیستیم این تعبیر به معنای زیر‌سئوال بردن عملکرد یک ساله گذشته شورای چهارم نیست بلکه به معنای آن است که باید به وضعیت موجود راضی نباشیم و با تلاش مضاعف سعی کنیم رضایت مردم را فراهم کنیم چرا که همه بر این باوریم که اگر به شرایط موجود راضی باشیم دیگر هیچ تحرک و حرکتی انجام نمی‌دهیم.

خوشبخت انتظار مردم و ارزیابی نخبگان از عملکرد شورای شهر را یادآور شد و بیان کرد:‌ همه معتقدند که شورای شهر اردبیل در دور چهارم که ترکیبی از علم، دانش و فن و تجربه است در یک سال گذشته روند قابل قبولی نداشته است و نتوانسته است خواسته‌ها و مطالبات را برآورده کند که باید سعی کنیم در شان جلب رضایت‌مندی مردم بیشتر از این اهتمام داشته باشیم اما در عین حال همه اذعان دارند که خدمات و کارهای خوبی نیز در یک سال گذشته انجام شده است.

وی گفت:‌ ما همچنان بر این باوریم که با تعامل سازنده با همه نهادها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و تشکل‌های مردمی باید روند امور تسهیل شود و اجازه نخواهیم داد به جای تعامل تقابل در شورا حاکم شود.

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و مسئولان استانی به ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار سعی خواهیم کرد تا در سه سنگر علم و دانش و اقتصاد و فرهنگ حرکتمان را در شورا انسجام ببخشیم و گام‌های عملی را در تحقق این اهداف برداریم.

 خوشبخت در پایان سخنان خود عنوان کرد: در توسعه شهری بدون همکاری بخش خصوصی و مشارکت حداکثری مردم امکان توفیق و تحقق اهداف غیر‌ممکن است و ما به نوبه خود از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم.
منبع:فارس
کد مطلب: 308364
 
 


پربازدیدترین