توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۴ هزار تماس تلفنی در سامانه سامد خراسان جنوبی ثبت شد
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶
مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی‌، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ تماس تلفنی در سامانه ۱۱۱(سامد) به ثبت رسیده است.
به گزارش عرش نیوز: علی اکبر اکبری‌راد اظهار داشت: در راستای ارتباط بهتر و آسان ترمردم با رئیس جمهور و بیان مشکلات مردم، سامانه ۱۱۱ (سامد) راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در سامانه ۱۱۱ تمامی مردم می توانند با تماس با این سامانه مشکلات خود را مطرح کنند، گفت: برای ارتباط با این سامانه از طریق تلفن همراه، تلفن ثابت و تلفن های مخابراتی امکان پذیر است.

رئیس کمیته ارتباط مردم و دولت در خراسان جنوبی گفت: این سامانه به صورت ۲۴ ساعته است و در چهار شیفت است و تماس با این سامانه رایگان است و هر شهروندی که با این سامانه تماس بگیرد یک کد رهگیری دریافت می کند و بعد از۲۰ روز از سفر رئیس جمهور می تواند با تماس مجدد و اعلام کد رهگیری مشکل خود را پیگیری کند.

مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بازرسی‌، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان‌جنوبی افزود: تا این لحظه بالغ بر ۴ هزارو ۵۰۰ پالس تلفنی ثبت شده است و درهر لحظه این آمار تغییر می کند.

اکبری راد اظهار داشت: میانگین هر ساعت بیش از هزار تماس به این سامانه گرفته می شود و در این سامانه در هر شیفت ۲۰۰ کاربر حضور دارند.

رئیس کمیته ارتباط مردم و دولت در خراسان جنوبی گفت:دقایقی پیش معاون اجرایی رئیس جمهور از این مرکز بازدید کرد ورضایت نسبی خود را اعلام کرد.

اکبری راد افزود: شریعتمداری ضمن تشکر از زحمات استاندار خراسان جنوبی ومسئولان استانی، روند اجرایی برنامه های پیش از سفر رئیس جمهور را خوب ارزیابی کرد وخود پشت یک سیستم قرار گرفت و جواب یک همشهری که تماس گرفته بود را داد و از نزدیک مشکل را بررسی کرد.

وی تصریح کرد: نقاط روستایی و دور افتاده‌ای که امکان تماس با موبایل یا تلفن نباشد شناسایی شده است تا مردم از طریق مخابرات اقدام وتماس بگیرند.

اکبری راد با اشاره به رصد تماسها از دفتر رئیس جمهور افزود: هر فردی که با سامانه ۱۱۱ تماس می گیرد و شخص کاربر مشخصات وی را ثبت می کند، همزمان در تهران و در نهاد رئیس جمهور موارد رصد می شود و گاهی از آن طریق به مشکلات مردم رسیدگی می شود.

وی تصریح کرد: سامانه ۱۱۱ در ایام سال با تعداد ۱۰ کاربر وابسته به اداره کل بازرسی استانداری خراسان جنوبی آماده دریافت نقطه نظرات و مشکلات مردم است.

رئیس کمیته ارتباط مردم و دولت در خراسان جنوبی گفت: سامانه سامد پل ارتباطی میان رئیس جمهور و مردم در سفرهای استانی است و این سامانه مطمئن ترین و آسانترین راه برای ثبت درخواستهای مردمی با رئیس جمهور است.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 346029
 
 
 


سلیمان اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۳ ۰۰:۱۲:۳۵
سلام ، لطفا برای ارسال نامه ها هم یه فکری بکنین، با تشکر (61410)
 
پربازدیدترین