توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حکم استاندار سمنان
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان منصوب شد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
استاندار سمنان، محمود قنبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری را با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات این استان منصوب کرد.
به گزارش عرش نیوز، محمدرضا خباز در حکم خود خطاب به محمود قنبری آورده است: نظر به تعهد و سوابق تجربی ارزشمند شما و با توجه به عزم و اراده و تأکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هر چه باشکوه‌تر و قانون‌مدار انتخابات، به‌موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می‌نمایم.
 
در ادامه حکم استاندار سمنان برای رئیس ستاد انتخابات این استان آمده است: فراهم‌سازی تمهیدات لازم و ضروری در برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز مردم ولایتمدار استان، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب‌شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر قانون و در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش کاملاً رعایت شود؛ وظیفه و مأموریت مهم جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی این‌جانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش مضاعف نسبت به آن اهتمام نمایید.
 
بخش دیگری از این حکم انتصاب می‌افزاید: بدیهی است کلیه معاونین، مدیران ستادی، فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمناً کلیه دستگاه‌های اجرایی استان نیز بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 67 مکرر 1 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
 
خباز به قنبری اجازه داد تا تمام مکاتبات اداری و امور مالی مربوط به انتخابات پیش رو را در استان سمنان از طرف استاندار سمنان ابلاغ کند؛ البته رئیس ستاد انتخابات استان سمنان موظف شده است تا نتیجه این اقدامات و مکاتبات را نیز به استاندار سمنان گزارش دهد.
کد مطلب: 391425
 
 


پربازدیدترین