توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تردد در گردنه‌های برف‌گیر چهارمحال و بختیاری با زنجیر چرخ انجام شود
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۸
سرپرست راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش شدید برف و باران در محورهای ارتباطی استان گفت: تمامی مسیرها باز بوده ولی تردد در گردنه‌های برف‌گیر با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش عرش نیوز؛قاسم قاسمی اظهار داشت: بارش برف و باران از شب گذشته تاکنون در استان ادامه دارد و تردد در گردنه‌های برف‌گیر با احتیاط و با زنجیر چرخ انجام شود.

وی از باز بودن تمامی محورهای استان خبر داد و افزود: رانندگانی که قصد سفر دارند از سالم بودن وسیله نقلیه خود و مجهز بودن به وسایل گرمایشی مطئمن بوده و اقدام به سفر کنند.

سرپرست راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی اکیپ‌های راهداری استان در محورها و گردنه‌های سخت‌گذر و کوهستانی استان مستقر بوده و از مسدود شدن این مسیرها جلوگیری می‌کنند.

قاسکی ادامه داد: بارش در گردنه چری و بارده به‌صورت برف و کولاک بوده که ارتفاع برف در گردنه چری تا 50 سانتی‌متر نیز رسیده و نیروهای راهداری برای جلوگیری از مسدود شدن این مسیرها اقدامات لازم را دنبال می‌کنند.

وی از تمامی رانندگان خواست به نکات ایمنی، توصیه‌های عوامل راهداری و پلیس راه توجه و در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

سرپرست راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری همچنین از هم‌استانی‌ها درخواست کرد قبل از سفر با مرکز مدیریت راه‌های استان با شماره تماس 03833343888 از آخرین وضعیت راه‌های استان با خبر شوند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 334329