توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از بخش مرکزی شاهرود بازدید کرد
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۱
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان روز دوشنبه از تعدادی روستا و نیز شهر رودیان بخش مرکزی شاهرود بازدید کرده و در جریان مسایل و مشکلات این منطقه قرار گرفت.
مهدی زندیه وکیلی در پایان این سفر در گفت وگو با عرش نیوز، اعلام کرد: در این بازدید از روستاهای سطوه، مهدی آباد، سیبستان ، سرتخت، طرود، امامزاده پیرمردان و تعدادی روستای دیگر مسیر بازدید شد.
وی افزود: در این سفر از طرح های راهسازی و نیز دیگر طرح هایی که دولت در دست اجرا دارد، بازدید شد و مشکلات آنها نیز بررسی گردید.
زندیه وکیلی ادامه داد: در شهر رودیان نیز با امام جمعه، سرپرست شهرداری ، شورای اسلامی و دیگر مسوولان اجرایی نشست برگزار شده و در باره مشکلات موجود گفت وگو شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ، از حضور چند مدیر استانی در این سفر خبرداد و گفت: برخی از مشکلات که از سوی مردم مطرح می شد در باره آنها تصمیم گیری شد و برخی دیگر که نیازمند اعتبار بودند، مقرر شددر بودجه امسال یا سال آتی تامین اعتبار شود.
وی گفت: برخی مشکلات هم مربوط به دستگاه های اجرایی شهرستان بودند که با حضور مسوولان مربوطه برای حل آنها تصمیم گرفته شد.
وی هدف از این سفرها را آشنایی بیشتر با نقاط روستایی و شهری استان ذکرکرد و گفت: در ابتدای فعالیت در این مسوولیت لازم بود با مشکلات استان از نزدیک آشنایی صورت گیرد.
زندیه وکیلی گفت: آشنا شدن با مشکلات در تصمیم گیری ها یی که در سطح استان انجام می شود موثر خواهد بود.
وی گفت که در طول حدود 4ماهی که از شروع فعالیتش در این مسوولیت می گذرد ، بیشتر نقاط روستایی پرجمعیت و نیز همه نقاط شهری ششهرستان شاهرود را بازدید کرده است.
زندیه وکیلی در اسفند سال گذشته مسوولیت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان را برعهده گرفت.
کد مطلب: 390723
 
 


پربازدیدترین