توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در بوشهر: 9 دی نمادبصیرت و وفاداری ملت ایران به نظام است
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۳
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر با تجلیل از حماسه 9 دی ماه 88 گفت: 9 دی حماسه پر افتخار مردم ایران و نماد بصیرت و وفاداری به نظام و جان نثاری ملت در راه ولایت است.
به گزارش عرش نیوز؛آیت الله «غلامعلی صفایی بوشهری » روزدوشنبه در نشست اعضای ستاد بزرگداشت حماسه 9دی در بوشهر افزود: تا زمانی که حماسه و شکوه 9 دی بین مردم ایران برقرار است هیچ فتنه ای نمی تواند ضربه به انقلاب بزند.

وی با بیان اینکه تنها راه نجات و صعود ملت، ولایت مداری آنهاست گفت: در حماسه 9 دی اوج بصیرت، ولایت مداری، مودت و ارادت مردم ایران اسلامی نسبت به اهل بیت، رهبری و انقلاب به منصه ظهور رسید.

امام جمعه بوشهر افزود: درتاریخ اسلام و انقلاب هیچ گاه همچون صحنه ای به خود ندیده که مردم به صورت خودجوش با عشق به دین و نظام وفاداری خود را نشان دهند و مخالفت جدی با طراحان و سران فتنه داشته باشند.

صفایی بوشهری گفت: 9دی حضور جهادی مردم در صحنه حمایت از انقلاب است که برای همیشه ماندگار خواهند ماند.

وی گفت: وحی، رهبری و مردم ، سه ضلع رسیدن انسان به کمال هستند بر همین اساس جنود شیطان به شیوه و شکل های مختلف همواره می خواهند مردم را از محتوای قرآن، تابعیت از ولایت و رهبری جدا تا زمینه مدیریت خود را بر جامعه فراهم کنند.

امام جمعه بوشهر افزود: فاصله بین مردم، رهبری و ولایت آسیب پذیری آنها را در پی دارد بر همین اساس دشمن بدنبال این است که ارتباط قوی بین امت و امامت و رهبری را از بین ببرد که بصیرت و هوشیاری مردم مانع از تحقق این دسیسه خواهد شد.

صفایی بوشهری گفت: یکی از برهه های خاصی که دشمن فوق العاده ایجاد کرد در فتنه 88 بود که همه شبکه های رسانه ای جهان و سفارت خانه های کشورهای استکباری برنامه ریزی و پروژه برای آن تعریف کرده بودند.

وی افزود: دشمن شرایط سختی را برای مردم و انقلاب می خواست ایجاد کند و با طراحی خائنانه قصد تخریب جدی انقلاب را داشتند اما هدایت های رهبری، بصیرت افزایی معظم له و هوشمندی همراه با ولایت مداری مردم نگذاشت ارزش ها، آرمان های حضرت امام و شهدا و تلاش هایی که در طول تاریخ برای ایجاد انقلاب شده بود از بین برود.

امام جمعه بوشهر گفت: انقلاب اسلامی ایران محصول قیام امام حسین (ع) است که به بار نشسته است و ریشه انقلاب در مکتب حضرت ابا عبدالله الحسین است که حافظ آن نیز اهل بیت و حق تعالی است.

صفایی بوشهری تاکید کرد که مردم متدین، خواص با بصیرت و درصدر آن هدایت های رهبری نگذاشت اهدافی که جهان استکبارعلیه انقلاب داشتند به ثمر برسد.

وی گفت: جهان استکبار و سران فتنه برنامه های خاصی برای براندازی نظام داشتند اما چون پیوند مردم با دین و ولایت محکم بود همه دسیسته های آنان نقش برآب شد و مردم مثل همیشه پیروز میدان شدند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 345822