توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار کرمانشاه:
جداسازی آب شرب از آب خام در دستور کار شهرداری‌ها قرار گیرد
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۵
استاندار کرمانشاه گفت: بحث جداسازی آب شرب از آب خام باید در دستور کار شهرداری‌های استان کرمانشاه قرار گیرد.
به گزارش عرش نیوز: ابراهیم رضایی بابادی در نشستی با شهرداران استان کرمانشاه که امروز برگزار شد، اظهار داشت: در ایام مبارک دهه فجر و نیز هفته وحدت شهرداری‌ها باید با همکاری مردم از هیچ کوششی فرو گذار نکنند و بسیاری از فعالیت‌ها در این ایام را به مردم بسپارند تا گامی در جهت کاهش هزینه‌ها باشد.

استاندار کرمانشاه هفته وحدت را واقعه تاریخی برای تمام جهانیان و به ویژه مسلمانان دانست و افزود: اقدامات لازم برای برگزاری مراسم باشکوه در این ایام انجام شود و تنها به ارائه چندین سخنرانی بسنده نشود.

رضایی بابادی خواستار نمایان شدن توان و قدرت تمام ارگان‌ها در هفته وحدت شد و گفت: باید مردم و به ویژه نسل جوان را با ویژگی‌های پیامبر اسلام(ص) آشنا کرد و در هفته وحدت برنامه‌های متنوع و پررنگی برگزار شود.

وی با بیان اینکه استانداری از هر پیشنهادی که در جهت اصلاح امور باشد حمایت می‌کند افزود: درختکاری، گسترش فضای سبز، آذین‌بندی و دیگر برنامه‌هایی که در این برنامه زمان‌بندی در دستور کار شهرداری‌ها است باید به نحو احسن انجام شود.

وی خواستار تشکیل جلسات مداوم با مسئولان شهرداری‌های سراسر استان در قالب ویدئو کنفرانس شد و گفت: بحث جداسازی آب شرب از آب خام باید بررسی و رفع مشکل شود و در ایام‌الله دهه فجر شرایط برای برگزاری جشنی باشکوه فراهم شود.

استاندار کرمانشاه ایجاد و گسترش فضای سبز را بسترساز آرامش برای مردم عنوان و بیان کرد: توسعه و گسترش فضای سبز و آذین‌بندی شهر از جمله وظایف شهرداری است و در این زمینه باید تمام ظرفیت‌های قانونی در نظر گرفته شود.

رضایی بابادی با بیان اینکه اراضی بدون سند برای فضاسازی و ایجاد فضای سبز به شهرداری واگذار نمی‌شود خواستار همکاری بیش از پیش شهرداری با منابع طبیعی استان شد و افزود: منابع طبیعی باید در زمینه گسترش فضای سبز همکاری‌های لازم را با شهرداری انجام دهد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 345921