توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اظهارات آقای خاص پس از درگیری با ونگر
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۸
سرمربی چلسی در خصوص تنشی که در دیدار مقابل آرسنال بین او و ونگر به وجود آمد گفت: آرسن نمی‌تواند به محوطه فنی من بیاید.
به گزارش عرش نیوز؛در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس شب گذشته (یک‌شنبه) تیم فوتبال چلسی موفق شد در ورزشگاه استمفوردبریج با نتیجه 2 بر صفر از سد آرسنال بگذرد ولی در نیمه نخست این بازی اتفاقی عجیب افتاد و آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در حرکتی دور از انتظار سرمربی چلسی را در کنار زمین با دستانش هل داد.

ژوزه مورینیو که در 12 رویارویی قبلی هرگز مغلوب ونگر نشده است، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» در خصوص اتفاقی که بین او و مربی آرسنال افتاد، گفت: قضیه برای من تمام شده است ولی باید بگویم محوطه فنی مربیان کاملاً واضح و مشخص‌شده است. من محوطه خودم را دارم و ونگر هم محوطه خودش را. او حق ورود به محوطه فنی من را ندارد تا از این طریق داور را برای دادن کارت به بازیکنان من تحت‌فشار قرار بدهد. برای همین به او گفتم محوطه فنی من را ترک کن و لطفاً باز نگرد، مشکلی نیست.

آقای خاص با اشاره به حرکات خشن لوران کاسیلینی روی ادن ازار، کالوم چمبرز روی آندره شورله و دنی ولبک روی سسک فابرگاس گفت: به نظرم تیم داوری در این مسابقه دشوار به لحاظ فنی قضاوت شگفت‌انگیزی داشت. آنها عملکرد خیلی خوبی داشتند ولی می‌توانستند به کاسیلینی کارت قرمز نشان بدهند و چمبرز را هم دو کارته کنند.

سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان لندنی تصریح کرد: به طور حتم ولبک هم باید کارت قرمز می‌گرفت ولی با این وجود نظر تیم داوری را پذیرفتم و بازی هم تمام شده است. ولبک پسر خوبی است و بازیکن پرخاشگری نیست. شاید واکنش او به خاطر ناامیدی از شکست در این بازی بود.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 317625