توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اولین دفتر نمایندگی فنی مهندسی ایران در عراق گشایش یافت
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
اولین دفتر نمایندگی فنی مهندسی ایران در عراق با حضور ترکان مشاور عالی رئیس جمهور و رئیس سازمان ساختمان نظام مهندسی کشور فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش عرش نیوز؛با آغاز به کار اولین دفترفنی مهندسی ایران درخارج از کشور این فرصت برای مهندسان جوان کشورمان آغاز شده تا توانایی های خودشان را در عرصه بین المللی به نمایش بگذراند .

این دفتر نمایندگی در چارچوب موافقت نامه همکاری های بین دو استان واسط عراق و ایلام در امر آموزش و تربیت نیروی انسانی – معرفی شرکت های فنی و مهندسی ایرانی برای اجرای پروژه های عمرانی استان واسط عراق آغاز به کار کرد.

ترکان مشاور عالی رئیس جمهور در مراسم گشایش دفتر نمایندگی فنی و مهندسی ایران همکاری در زمینه علم و فناوری را مهمترین ماموریت این دفتر دانست و گفت: با وجود تحریم های ظالمانه قدرت های جهانی ایران اسلامی با اتکا به جوانان قوی تر از گذشته در عرصه علم و فناوری می گذرد.

محمود عبدالرضا محمود طلال استاندار واسط عراق در مراسم گشایش دفتر فنی و مهندسی ایران در عراق، بائقول مساعد برای همکاری با این دفتر اعلام کرد: ظرف ماه آینده تمامی پروژه های بزرگ و استراتژیک برای اجرا معرفی خواهند شد.

منصور بهادری رئیس سازمان نظام مهندسی استان ایلام در این مراسم گفت: صدور خدمات فنی و مهندسی در زمینه مطالعه و طراحی و نظارت بر اجرا – آموزش و ارائه خدمات مشاوره فنی و کارشناسی به مهندسان عراقی و اجرای طرحهای مصوب با رعایت استانداردهای فنی و مهندسی را از مهمترین مفاد تفاهم نامه همکاریهای مشترک ایران و عراق در این زمینه است.

منبع:مهر

کد مطلب: 326715