توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مهرجو:
75 درصد اعتبارات بخش بهداشت و درمان دشتی تخصیص یافت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۰
دشتی- فرماندار دشتی از تخصیص 75 درصدی اعتبارات بخش بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز: غلامرضا مهرجو عصر چهارشنبه در جمع مسئولان شهرستان دشتی به خدمات صورت گرفته در این شهرستان اشاره و اظهار داشت: دولت تدبیر وامید بنا دارد مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع کند و در این راستا نیز تاکنون گامهای خوبی برداشته شده است.

وی با بیان اینکه یکی از بخش‌های که همواره مورد تاکید دولت است بخش سلامت است، افزود: بخش سلامت همواره یکی از دغدغه های اصلی مردم بوده و دولت نیز با اجرای طرح تحول نظام سلامت توانسته رضایتمندی خوبی ایجاد کند.

مهرجو با بیان اینکه امسال اعتبارات خوبی به بخش بهداشت و درمان اختصاص یافته، تصریح کرد:با توجه به عنایت استاندار بوشهر در سال جاری قریب به ۳۰ میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان دشتی اختصاص یافته که تاکنون ۷۵ درصد آن اختصاص پیدا کرده است.

وی بیان کرد: هم اکنون پروژه‌های عمرانی خوبی در بخش بهداشت و درمان در دست اجرا است که با بهره‌برداری از آنها تحول خوبی در سطح شهرستان شاهد خواهیم بود.

مهرجو اضافه کرد: احداث پانسیون در شهر خورموج و کاکی، ساختمان دیالیز، ساختمان جدید شبکه بهداشت و مراکز بهداشتی در روستاها از مهمترین پروژه های بخش بهداشت است.

فرماندار دشتی با تقدیر از حمایت‌های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با پیگری‌های صورت گرفته از طریق دانشگاه علوم پزشکی اعتبارات ملی خوبی برای تجهیزات بیمارستان زینبیه اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: در گذشته تنها بیمارستان زینبیه خورموج از نظر تجهیزات در وضعیت مطلوبی نبوده ولی هم اکنون با تخصیص این اعتبارات در بخش‌های رادیوژی، سونوگرافی، ماماگرافی و تجهیزات بیمارستان کارهای خوبی انجام شده است.

مهرجو یادآور شد: هم اکنون دستگاه رادیولوژی در بیمارستان نصب شده و با بهره برداری از ساختمان شبکه بهداشت یک بخش دیگر نیز به بیمارستان اضافه خواهد شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 352815