توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پنج کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب فارس رونمایی شد
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب فارس از پنج کتاب رونمایی شد.
به گزارش عرش نیوز؛'بهزاد مریدی ' شنبه شب در آیین رونمایی کتاب 'این شرح بی نهایت' افزود: این کتاب ها ظرف سه روز از آغاز کار نمایشگاه رونمایی شده اند.

کتاب ' این شرح بی نهایت با موضوع شرح عرفانی اسماءالحسنی؛ آداب تخلق به نامهای زیبای خدا نوشته محمد حسین رستگار از انتشارات آثار ماندگار است.

با حضور مدیرکل ارشاد و برخی ناشران همزمان با رونمایی از کتاب شرح بی نهایت از تازه های کتاب شامل دو اثر از انتشارات نوید با نام های 'گذری بر تاریخ و جغرافیای شهرک سعدی شیراز 'تهیه و تالیف سعید فهندژ سعدی و 'کتاب مرجع حقوق معلولین' مشتمل بر کلیه قوانین، مقررات، آئین نامه ها و معرفی سازمان های مرتبط با معلولین و نیز کنوانسیون های بین المللی اثر حسین زهرایی و سید محمدرضا تابان رونمایی شد.

به گفته ی مریدی عصر یکشنبه نیز در غرفه انتشارات قشقایی هماز کتاب عشایر پارس (ایل باصری ، طایفه کردشولی) نوشته احسان یوسفی رونمایی خواهد شد.

براساس این گزارش پیشتر از دو تازه ناشر بنام های ' غزل در فارس از آغاز تا امروز ' و 'نشانه شناسی نمایشی در قران 'نیز در این نمایشگاه رونمایی شده بود.

نمایشگاه بزرگ کتاب فارس که با حضور آثار یکهزار و 500 ناشر داخلی و خارجی از 27 آبانماه در محل نمایشگاههای بین المللی شیراز گشایش یافته تا سوم آذرماه جاری کار آن ادامه دارد.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 333212