توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
«آقایان مقابل نیمکت ما را به اتوبان تبدیل کرده‌اند»
پاکروان: عامل شکست پیام اصفهان اشتباهات فردی و داوری بود
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۸
سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر پیام مخابرات اصفهان با بیان اینکه برخی آقایان مقابل نیمکت ما را به اتوبان تبدیل کرده‌اند گفت: عامل شکست پیام اصفهان اشتباهات فردی و داوری بود.
به گزارش عرش نیوز: محمد پاکروان پس از شکست تیمش برابر ایثار قم و ناکامی در کسب عنوان قهرمانی سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وقتی اشتباهات فاحش بازیکنان ما درون زمین سبب می‌شود ما ۱۲ پوئن اختلاف را از دست بدهیم چه می‌توانم بگویم.

وی افزود: مکمل اشتباهات بازیکنان ما مسائلی بود که کنار زمین رخ داد و من از داوران میز سوال کردم که تیم ما چند تایم اوت دارد که اعلام کردند ۳ تایم داریم و پس از اینکه از یکی از تایم‌ها استفاده کردیم به ما گفتند که اشتباه کرده‌اند و از ابتدا ۳ تایم باقی بوده و نه ۳ تایم اوت در حالی که اگر می‌دانستیم ۲ تایم داریم، یکی از آن‌ها را برای ثانیه‌های پایانی استفاده می‌کردیم که زمان بازی را به سود خودمان حفظ کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر پیام مخابرات اصفهان گفت: آقایان مقابل نیمکت ما را به اتوبان تبدیل کرده‌اند و هر کس که دلش می‌خواهد از مهمانان و مسئولان و عوامل میزان از مقابل نیمکت ما عبور می‌کند و اینکه میزبانی نیست و وقتی نمی‌توانند یک سالن را کنترل کنند این دیگر اسمش میزبانی نیست.

پاکروان بیان کرد: ما از نظر فنی بد بودیم و ما وقتی ۱۲ امتیاز جلو هستیم نباید به این تیم ببازیم بلکه باید اختلاف را به بالای ۲۰ پوئن می‌رساندیم اما آن قدر احساسی و پراشتباه کار کردیم و این عوامل بیرونی هم مزید بر علت شد که مغلوب شویم.

وی عنوان کرد: صحبت کردن درباره قضاوت داور درست نیست و من هم نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم اما این‌ها درد است و اگر داور آن اشتباه را نمی‌کرد و تعداد تایم اوت ما را درست اعلام می‌کرد شرایط متفاوت می‌شد.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر پیام مخابرات اصفهان تصریح کرد: اگر این میزبانی‌ها درست و قابل قبول است، به بقیه استان‌ها هم میزبانی بدهند چنان که وعده غذایی ناهار بازیکنان ما در روزی که ساعت ۴ بعد از ظهر بازی داریم ساعت ۲ به ما می‌رسد و مسائل حاشیه‌ای دیگر که برای ما به وجود آمد.

پاکروان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مرتضی احمدی از نظر روانی در شرایط خوبی نبود تیم تحت تاثیر قرار گرفته بود و انتظار ما این بود که تیم ما باید به مراتب بهتر کار می‌کرد و انتظارات ما برآورده نشد و تاوت تیم خودم را با تیم‌های دیگر در هر بازی، ۲۰ پوئن می‌دیدم اما اشتباهات فردی سبب شد قهرمانی را از دست بدهیم و ذات چنین مسابقاتی این است که هر تیمی که کمتر اشتباه کند موفق می‌شود.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 355911