توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار مشهد مقدس:
آماده انتقال تجارب شهری به حزب الله لبنان هستیم
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲
شهردار مشهد مقدس در دیدار با نماینده حزب الله لبنان گفت: شهرداری مشهد آمادگی کامل دارد تجارب خود را در زمینه مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف در اختیار حزب الله قرار دهد و در این زمینه آنان را یاری رساند.
به گزارش عرش نیوز؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی با بیان این مطلب در دیدار با نماینده حزب الله لبنان در دفتر کاری خویش، شهادت جهاد مقنیه فرزند عماد مقنیه را به حزب الله لبنان تسلیت گفت و اظهار داشت: حمله اسرائیل به سرداران و رزمندگان حزب الله محکوم است.

وی ضمن پذیرفتن دعوت حزب الله لبنان برای سفر به این کشور افزود: شهرداری مشهد آمادگی کامل دارد تجارب خود را در زمینه مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف در اختیار حزب الله قرار دهد و در این زمینه آنان را یاری رساند.

نماینده حزب الله در این دیدار حامل پیام حزب الله لبنان برای شهردار مشهد بود و دعوت‌نامه رسمی سلطان اسعد دبیر کل اتحادیه شهرداری‌های لبنان را برای سفر به این کشور تقدیم سید صولت مرتضوی کرد.

حاج حسین خیرالدین اظهار داشت: این سفر در راستای اجرایی شدن تفاهم نامه بین شهرداری مشهد و اتحادیه شهرداری‌های لبنان صورت گرفته و انتظار می‌رود با انتقال تجربیات در زمینه بازیافت، بتوانیم در جنوب لبنان کارخانه بازیافت احداث کنیم.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 358512