توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بابامیری:
ظرفیت و توانایی صبا بیش از جنگیدن برای بقا بود
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۶
قم - سرمربی تیم فوتبال جوانان صبای قم با بیان اینکه نتیجه دلخواهی که مد نظر من و کادر فنی بود به دست نیامد گفت: ظرفیت و توانایی صبا بیش از جنگیدن برای بقا بود.
به گزارش عرش نیوز: سید محسن بابامیری پس از تساوی تیمش برابر پاس همدان و مسجل شدن بقای صبا در لیگ دسته اول جوانان کشور اظهار داشت: تا پیش از اخراج بازیکن تیم پاس همدان، هر دو تیم بازی شناور و خوبی را به نمایش گذاشتند اما اخراج بازیکن حریف شرایط دو تیم را تغییر داد و دو تیم رو به بازی فیزیکی و دوندگی بی‌امان برای رسیدن به هدف خود آوردند.

وی افزود: در بازی امروز برای تساوی به میدان نیامده بودیم و با ۳ مهاجم بازی را آغاز کردیم اما بی‌دقتی در ضربات آخر سبب شد نتوانیم به گل برسیم البته تیم پاس در نیمه دوم دفاع را در اولویت قرار داده بود و دفاع چند لایه مانع از خلق موقعیت‌های پرتعداد روی دروازه‌اش شد.

سرمربی تیم فوتبال جوانان صبای قم گفت: اعتقاد دارم که در صحنه‌ای روی احسان بدری خطای پنالتی شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و فکر می‌کنم اگر بازیکن تیم پاس اخراج نشده بود کیفیت بهتری از بازی هر دو تیم می‌دیدیم.

بابامیری بیان داشت: همین که به هدفمان رسیدیم و توانستیم تیم را در لیگ حفظ کنیم برای ما ارزشمند است اما اعتقاد من این است که صبا می‌توانست نتایج بهتری کسب کند و در وضعیتی قرار نگیرد که دغدغه بقا یا سقوط داشته باشد.

وی عنوان کرد: انتظارم از تیم جوانان صبا بیشتر بود و نتیجه دلخواهی که مد نظر من و کادر فنی بود به دست نیامد و جایگاه این تیم با این ظرفیت و تونایی می‌توانست بسیار بالا‌تر از این باشد اما سرنوشت تیم این بود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان صبای قم خاطرنشان کرد: با این وجود از اینکه توانستیم تیم را در لیگ حفظ کنیم خوشحالم و اعتقاد دارم تیم ما دیر به بلوغ تاکتیکی رسید و اگر این اتفاق زود‌تر می‌افتاد و البته کمتر با بداقبالی روبرو می‌شدیم شاید حالا ما به جای پاس همدان در صدر جدول حضور داشتیم.

منبع: مهر
کد مطلب: 358611