توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار فارس:
اولویت شهرداری رسیدگی به مردم مناطق محروم باشد
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۱
استاندار فارس گفت: اولویت دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه شهرداری باید رسیدگی به مردم مناطق محروم و محلات کمتر برخوردار و برداشتن تفاوت از شمال و جنوب شهر باشد.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر سیدمحمد احمدی در جمع نمازگزاران مسجد جامع پودنک شیراز با بیان این‌که این محله از لحاظ عمران شهری و سایر خدمات، کمتر مورد توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: در جمهوری اسلامی نباید تفاوتی میان شمال و جنوب شهر باشد.

 
نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته تلاش کرده‌ایم چند مرکز درمانی و بیمارستانی را در مناطق جنوبی شیراز احداث کنیم که مراحل ساخت آن‌ها در حال انجام است.

 
وی تصریح کرد: تمام امکانات و خدمات موردنیاز شهروندان باید در محلات محروم وجود داشته باشد تا مردم ناچار نباشند به دیگر نقاط شهر مراجعه کنند.

 
استاندار فارس تأمین آب را یکی از مشکلات اساسی شهر شیراز برشمرد و با بیان اینکه 30 حلقه از چاه‌های آب شیراز خشک ‌شده است، بیان کرد: تلاش می‌کنیم با سرمایه‌گذاری حدود 300 میلیارد تومان، خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز را به پایان برسانیم.

 
استاندار فارس در ادامه به درخواست اهالی محله پودنک از بافت‌های فرسوده و مشکلات شهری این محله بازدید و بر پیگیری به‌منظور بررسی و رفع این مشکلات تأکید کرد.
کد مطلب: 286693