توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار لرستان:
توسعه لرستان با حمایت از پژوهش و تحقیقات محقق می‌شود
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۳
استاندار لرستان گفت: حمایت و پشتیبانی از پژوهش محوریت کار مدیریت ارشد استان است و باید کارهای تحقیقاتی در استان افزایش پیدا کند تا استان به توسعه برسد.
به گزارش عرش نیوز؛هوشنگ بازوند ظهر امروز در افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش لرستان اظهار داشت: اگر دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و دانشجویان به کمک توسعه استان بیایند مطمئن باشید که هزینه توسعه استان و همین طور سعی و خطا نیز کم می‌شود.

وی افزود: برپایی این نمایشگاه اقدام بسیار خوبی است البته هر چند مکان آن کوچک است ولی این مزیت را دارد که در محوطه دانشگاه برگزارشده است و اقدام بسیار باارزشی است.

استاندار لرستان بیان کرد: از این که شرکت توزیع برق در این هفته برای نخستین بار این نمایشگاه را برقرار کرده است خرسندیم چرا که دانشجویان و اساتید می‌توانند دستاوردهای این نمایشگاه را از نزدیک ملاحظه کنند.

بازوند عنوان کرد: اقدامی که شرکت توزیع برق استان برای برپایی این نمایشگاه انجام داده است بسیار ارزشمند است و از مدیرعامل و پرسنل زحمت کشی که برای افتتاح نمایشگاه قدم برداشته‌اند تشکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی از پژوهش محوریت کار مدیریت ارشد استان است و باید کارهای تحقیقاتی در استان افزایش پیدا کند تا استان به توسعه برسد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339694