توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان:
موزه فرهنگیان استان سمنان راه‌اندازی می‌شود‌
يکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۳
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان از راه‌اندازی موزه فرهنگیان این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز از سمنان، محمدرضا جهان عصر امروز در نشست شورای اداری آموزش‌وپرورش استان سمنان در اداره کل آموزش‌وپرورش این استان اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای افتتاح این موزه به‌عنوان نخستین موزه فرهنگیان استان سمنان تا پایان امسال انجام‌شده است.
وی افزود: این موزه در مدرسه چمران سمنان به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مدارس استان سمنان ایجاد می‌شود.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان با اشاره به اینکه افتتاح موزه فرهنگیان یکی از آرزوهای فرهنگیان استان سمنان بوده است عنوان کرد: این موزه به‌عنوان شناسنامه و هویتی برای فرهنگیان استان سمنان محسوب می‌شود.
جهان با اشاره به اینکه موزه فرهنگیان استان سمنان بار دیگر زحمات و نقش والای معلمان را برای شکل دادن جامعه به تصویر خواهد کشید بیان کرد: در این موزه آثار فرهنگیان استان سمنان به نمایش گذاشته می‌شود.
وی عنوان کرد: موزه فرهنگیان استان سمنان شامل بخش ویژه‌ای به نام «اولین‌ها در آموزش‌وپرورش استان سمنان» است و در بخشی دیگر از آن نیز آثار قدیمی و جدیدی از فرهنگیان استان سمنان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان با اشاره به اینکه موزه فرهنگیان این استان گامی در راستای تکریم پیشکسوتان عرصه تعلیم و تربیت استان سمنان است گفت: مردم با دیدن آثار فرهنگیان و تاریخچه آموزش‌وپرورش استان سمنان، بار دیگر به عظمت فعالیت آنان پی ‌می‌برند.

کد مطلب: 390390