توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مشکلات شهری «اقبالیه» قزوین برطرف می‌شود
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲
استاندار قزوین گفت: شهر اقبالیه قابلیت تبدیل به یک شهر درجه اول را دارد و استانداری قزوین تلاش می‌کند تا با ایجاد هماهنگی میان مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مشکلات شهری اقبالیه را برطرف کند.
به گزارش عرش نیوز؛مرتضی روزبه در حاشیه بررسی مشکلات شهر اقبالیه اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر اقبالیه فاصله بسیار کمی با قزوین دارد و در مسیر اصلی جاده قزوین – همدان واقع شده است، توجه به آن و رفع مشکلات این شهر از ضروریات است.

وی افزود: شهر اقبالیه از ظرفیت مناسبی برای تبدیل شدن به یک شهر درجه یک برخوردار است و تحقق این امر مستلزم همراهی و هم‌افزایی مسئولان دستگاه های اجرایی، شهردار و شورای شهر اقبالیه است که استانداری قزوین نیز تلاش می‌کند تا این هماهنگی را ایجاد  کند، البته مشارکت مردم و همراهی با مسئولان هم بسیار اثرگذار است.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و توجه به مناطق لازمه توسعه اقتصادی است عنوان کرد: وابستگی به اقتصاد نفتی چیزی جز افزایش آسیب پذیری و از بین رفتن منابع انرژی در پی ندارد، بنابراین باید با توجه به مناطق و ایجاد اشتغال در آنها ظرفیت‌های پنهان و غیر فعال را به فرصتی برای توسعه اقتصادی فراهم کنیم.

روزبه با بیان اینکه برای استفاده از ظرفیت مناطق ابتدا باید زیرساخت‌ها را آماده کرد گفت: شهر اقبالیه از دیر باز دارای مشکلات شهری است که برای فعال سازی ظرفیت‌های آن باید مشکلات شهری اقبالیه را برطرف کنیم که در این راستا استانداری قزوین در صدد است تا مشکلات شهری اقبالیه را برطرف کند.

استاندار قزوین تصریح کرد: بهداشت مردم یکی از مهم‌ترین مسائل و از برنامه‌های اصلی استانداری قزوین است که در این زمینه برای ایجاد زیرساخت‌هایی بهداشتی طرح فاضلاب شهری اقبالیه از سال آینده کلید می خورد.

روزبه با بیان اینکه داشتن شهری زیبا و درجه اول نیازمند مشارکت مردمی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم شریف اقبالیه در راستای تسهیل کار خادمان خود با مسئولان همکاری لازم را داشته باشند.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 355399