توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
افزایش حقوق و مزایای محیط‌بانان پیگیری می‌شود
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۰
نماینده مردم شفت و فومن در مجلس با بیان اینکه پایین بودن حقوق و مزایای محیط‌بانان باید به صورت کلان و کشوری دنبال شود، گفت: شغل محیط‌بانی جزو مشاغل مهم و سخت است و ارزش کار شاغلان این حوزه با هیچ معیاری قابل سنجش نیست.
به گزارش عرش نیوز:
ناصر عاشوری، با بیان اینکه نقش تعیین کننده محیط‌بانان در حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری در توسعه متوازن و حفظ سرمایه‌های طبیعی است، اظهار کرد: تنوع زیستی از سرمایه ارزشمند شهرستان و استان است.

وی افزود: محیط‌بانان با پیشگیری و برخورد با شکارچیان غیر مجاز در حفاظت از گونه‌های گیاهی و جانوری نقش تعیین کننده را در توسعه متوازن سرمایه‌های طبیعی استان بر‌عهده دارند.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس ‌با اشاره به اینکه ما در پنجم توسعه انجام مطالعات زیست‌محیطی را اساس هر کار توسعه‌ای مطرح کردیم،گفت: به حداقل رساندن تخریب سرزمین و رعایت قوانین از اولویت‌ها است.

عاشوری، وظیفه همگان را در مقابل محیط‌زیست سنگین خواند و تصریح کرد: پیشگیری از تخریب و مهار معضلات زیست‌محیطی با مشارکت بخش دولتی و مردمی از اولویت‌های کار دولت است.

وی با بیان اینکه پایین بودن حقوق و مزایای محیط‌بانان باید به صورت کلان و کشوری دنبال شود، تاکید کرد: شغل محیط‌بانی جزو مشاغل مهم و سخت است و ارزش کار شاغلان این حوزه با هیچ معیاری قابل سنجش نیست.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس ‌پیشگیری از تخریب زیست‌محیطی را با مشارکت بخش‌های دولتی و مردمی از اولویت کار دولت دانست و خاطرنشان کرد: منطقه سیاهمزگی شهرستان شفت جزو مناطق حفاظت شده است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308094
 
 
 


پربازدیدترین