توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش کارگران قزوین:
۱۰ درصد مالیات صنایع حامی ورزش کارگران قزوین بازگردانده می‌شود‌
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۳
رئیس اداره ورزش کارگران قزوین گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی که در راستای ارتقای مهارت و سلامت کارگران خود بابت ایجاد و تجهیز مراکز ورزشی کارگران اقدام کنند، می‌توانند تا ۱۰ درصد از مالیات بر ارزش افزوده را دریافت کنند.

به گزارش عرش نیوز؛علی آموزگار با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در جهت رونق ورزش کارگری در استان قزوین اظهار داشت: ورزش کارگری تا سال 93 به صورت هئیت امنایی انجام می‌شد که در آن وزارت کار مسئولیت کامل برگزاری ورزش کارگری را بر عهده داشت.

وی با بیان این نکته که ورزش کارگری دارای فدراسیون مستقل شده است، افزود: چند سالی شاهد تعطیلی ورزش کارگری در سطح کشور هستیم از این رو با توجه به سیاست‌های دولت در زمینه ورزش کارگری و همچنین برنامه‌ریزی‌های انجام شده درجهت ساماندهی ورزش کارگران، تصمیم به تشکیل فدراسیون مستقل برای ورزش کارگران گرفته است.

رئیس اداره ورزش کارگران استان قزوین تصریح کرد: در همین راستا هئیت امنای ورزش کارگران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنها مجری ورزش کارگران بوده و اداره امور ورزش کارگران و نظارت بر سلامت ورزش کارگری  را برعهده دارد و جامعه هدف آن نیز کارگران و خانواده‌های آن‌ها است.

وی با بیان این نکته که فدراسیون ورزش کارگری دارای 26 رشته مختلف است، بیان کرد: ورزش کارگری از چند بعد از قبیل ورزش قهرمانی، ورزش گروهی و همگانی، ورزش درون سازمانی برخوردار است، که برنامه‌ریزی‌های آن از سوی وزارت کار به فدراسیون داده می‌شود و در همین راستا مسابقات برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش کارگران قزوین عنوان کرد: بیش از پنج هزار نفر ورزشکار کارگر قزوین به وزارت کار معرفی شده است که در 26 رشته ورزشی فعالیت دارند که در رشته فوتسال به قهرمانی کشور دست یافتند.

آموزگار با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مورد برگزاری مسابقات کارگری در قزوین خاطرنشان کرد: از جمله مسابقاتی که برای سلامت روح و روان کارگران استان برنامه‌ریزی شده می‌توان به مسابقات والیبال آقایان، بانوان و پشکسوتان، کاراته، تکواندو ، دومیدانی و صحرا نوردی و کوه نوردی اشاره کرد که در حال حاضر مسابقات فوتبال و فوتسال آن در حال برگزاری است.

رئیس اداره ورزش کارگران قزوین اعلام کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی که در راستای ارتقاء مهارت و سلامت کارگران خود بابت ایجاد و تجهیز مراکز ورزشی کارگران اقدام کنند، می‌توانند تا 10 درصد از مالیات بر ارزش افزوده را دریافت کنند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 348397