توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شبکه ترویج فساد در سایتها اجتماعی استان سمنان منهدم شد
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲
سمنان: معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه های اجتماعی توسط سربازان گمنام امام زمان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه این استان موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه های اجتماعی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شد.

در این گزارش با اشاره به اینکه اشراف اطلاعاتی شکل گرفته در بستر رسانه های اجتماعی موجود، گویای فعالیت های خلاف قانون و شرع به اشکال مختلف در سایر رسانه های اجتماعی است که از سوی افراد سودجو و معاند شکل می گیرد خاطر نشان شده است: بخشی از اقدامات این شبکه سایبری شامل ترویج فرهنگ برهنگی، مدلینگ و عادی سازی بی حجابی، تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه گری و ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی، ترویج سبک زندگی غربی، اغفال و انتشار تصاویر خصوصی دختران و زنان عضو فیس بوک و فراهم کردن زمینه کسب در آمد نامشروع بوده است.

مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه استان سمنان از کاربران فضای مجازی خواست تا ضمن رعایت اصول امنیتی سایبری در بهره برداری از فضای مجازی، از قرار دادن و اشتراک گذاری تصاویر خصوصی خود در شبکه های اجتماعی خوداری کنند.

این مرکز همچنین به سودجویان سایبری هشدار داده در صورت ادامه این گونه فعالیت ها توسط دستگاه‎های اطلاعاتی و قضایی و بر اساس قانون با آنان برخورد قاطع و به موقع خواهد شد.

مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه قائم(عج) استان سمنان آماده دریافت گزارش های مردمی مرتبط با فعالیت عناصر وابسته به سرویس های جاسوسی، ضدانقلاب و ضد فرهنگی فعال فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی، به ویژه فیس بوک از طریق پایگاه اینترنتی www.gerdab.ir است.
کد مطلب: 367594
 
 


پربازدیدترین