توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی خبر داد
سفر مسئولان بلندپایه وزارت ارتباطات به خراسان شمالی
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: مسئولان بلندپایه بخش‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به این استان سفر خواهند کرد.

به گزارش عرش نیوز،موسی‌الرضا ثروتی با یادآوری اینکه این سفر برای بررسی و توسعه زیر ساخت‌ها و امکانات ارتباطی به استان انجام می‌شود، اظهار داشت: براساس برنامه قرار است این هیئت طی روزهای آینده در خراسان شمالی حضور یابند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،  معاون شرکت مخابرات ایران ، معاون پست جمهوری اسلامی و نائب رئیس پست بانک کشوراز جمله مسئولان بلند پایه وزارت ارتباطات هستند که به خراسان شمالی سفر می کنند.

ثروتی اظهار امیدواری کرد تا با سفر این هیئت نتایج خوبی برای خراسان شمالی در بخش توسعه، زیرساخت‌های لازم ارتباطی و شاخص‌ها حاصل شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه ارتقای شاخص‌های توسعه از مطالبات مردم این استان است، بیان کرد: به عنوان نماینده مردم پنج شهرستان در پیگیری این مطالبات از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

وی اضافه کرد: در دولت گذشته هم همواره بر ایجاد عدالت و توسعه متوازن مناطق تأکید داشته‌ام تا توسعه متوازنی را در استان و کشور شاهد باشیم.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی، توسعه متوازن را از اصول قانون اساسی برشمرد./فارس

کد مطلب: 266244